IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".
femmefatale

Dzuula23
Man bija Bemfola 150, panesu ļoti labi man gan bija hiperstimulācija,bet tas tāpēc ka man PCOS. Bet jā pēc mēneša tahikardijas lēkme.

Meitenes man jautājums. Man plānots FET dabīgajā ciklā un izskatās ka man šomēnes ovulācija steidzas, uztaisīju ovulācijas testu un jau bija labi iezīmējies, gandrīz tik spilgti kā kontrollīnija, domāja rīt vai parīt būs ovulācija. Man 1dien vizīte pie dakteres 8:00. Satraucos ka man pateiks ka pa vēlu. Kādai ir bijis ka jau notikusi, bet ļauj veikt FET?

femmefatale

Tulpe123
Viss atkarīgs no daktera. Dakters Ļakutins praktizē transferus bez Ovitrelles injekcijas. Līdz ar to ap ovulācijas laiku gāju uz vizītēm ik pēc dienas vai divām un kad konstatēja ka ovulācija notikusi,tad tika noteikts transfers. Lielākā daļa ārstu gan praktizē asistēto ovulāciju ar Ovitrelli, līdz ar to pieļauju,ka ja ovulācija notiks pa brīvdienām, pārcels FET.

Dzuula23
Man bija ar ovaleap, vispār nekādu blakņu, jutos ļoti labi. Bija pārstimulācija, bet tā man būtu no jebkurām. Bet kā jau meitenes te minēja - katrs organisms reaģe citādi.

Papildināts 03.11.2023 14:42:

Tulpe123
Man tā bija augustā. Pārcēla, jo ovulācija jau bija notikusi pirms vizītes. Turpmāk ārste piekopa citu pieeju, lai tā neatkārtotos.

Mellenes
Paldies, ka padalījāties. Jāceru,ka tomēr noķeršu viņu 1dien. Ja Nē, nu neko. Traki ar to ovulàciju, pagaismēnes es nevarēju viņu sagaidīt, bija vēlu 21.cikla dienā. Šomnēnes jau 11.cikla diena sāk krāsoties tests. Ar Visām stimuālcijām, neveiksmīgiem FET cikls kļuvis nepatstāvīgs. Domāju šomenes arī būs garais cikls, bet draudzene pasteidzās ātrāk.

Pieteikumu valsts rindai uzrakstiju 16.10. un sodien jau sanemu uzaicinajumu, loti atri...

Meitenes, šodien saņēmu AMH analīzes. Tās ir 0,32. Ļoti slikti, ja? Nezinu kur likties.

Te pat mākslīgā nevar līdzēt?
Bet antrālie folikuli man ir pietiekoši un smukas olnīcas.
Neko nesaprotu

Tulpe123
Jā, organisms reizēm pavisam neparedzams. Bet tu noteikti turpini sekot līdzi, kad tieši būs ovulācija, jo man toreiz aizvietojošais ārsts teica, ka ja es zinātu, kurā dienā precīzi bija ovulācija, tad citādāk. Tā kā noteikti vēl nesabēdājies.

Meitenes, mēģinu rast kādu mierinājumu. Vakar bija jāsāk stimulācija ar injekcijām. Klīnikā visu noklausījos, bet prātā aizķērās vien medmāsas "griezīsiet pildspalvu, tur parādīsies lasīte". Un tā arī vakar pagriezu līdz lāsītei, ne līdz protokolā noteiktajai devai - t.i., neiešļircēju neko. Sanāk, ka pirmajā dienā neesmu sākusi, sapratu to tikai šorīt. Visas injekcijas man uzdzen milzīgu stresu, nesaprotu, kur palika jebkāda loģika vakar no rīta. Dakterei uzrakstīju gan e-pastu, gan īsziņu, diemžēl joprojām neatbild. Nezinu, kāpēc rakstu, vajag izrakstīt visu uztraukumu laikam. Ceru, ka neesmu visu izčakarējusi...

OdzinaPodzina567

Engolija
Tev bija tas augstais fsh 10? Ļoti dīvaini ka dakterim tas uzreiz nelikās aizdomīgi. Tas ir ļoti augsts fsh. Nemet plinti krūmos var jau viss sanākt bet tērēt laiku klostilbegitam tiešām neiesaku ar tādu amh. Kaut gan arī ar normālu amh (man 33 gados tas ir ap 4) var neko nedabūt no olšūnām diemžēl kā manā gadījumā. Tas nav viennozīmīgs rādītājs sanāks vai nē. Var sanākt arī ar zemu amh.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049