IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".
deleyla

OdzinaPodzina567
Tad man ar manu 12 fsh nav pat ko cerēt uz dabīgu iznakumu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Dabiskā grūtniecība ar tādu AMH nevar pat sanākt galīgi, ja?
Sanāk, ka man nav folikuļi? Interesanti, ka USG olnīcas man labi izskatījās. Bija 6 antrālie katrā. Tikai folikuliem izmēri mazāki, nekā vajadzētu.
Ārsts pat nelika taisīt AMH, teica ka viss labi. Uztaisīju pati uz savu galvu.

Papildināts 03.11.2023 16:15:

Un vispār uz MA ņem ar tik zemu AMH?
Šodien tieši vēstule atnāca.
Vienīgi vīrs ir uz pus gadu prom no Latvijas.
Nevaru vēl taisīt MA.

deleyla

Engolija
Olšūnas var saldēt un kad vīrs atpakaļ visu izdarīt.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

OdzinaPodzina567

deleyla
Nē es domaju ka dabīgi tieši ir izredzes varbūt ne tik lielas bet ir bet labāk nestimulēt ar tabletēm lai netērētu tās esošas rezerves. Nu tas mans skatījums

Papildināts 03.11.2023 16:36:

Engolija
Folikuļi ir bet drīz var arī beigties.

Papildināts 03.11.2023 16:36:

Nevar vilkt laiiku vairs.

Engolija
Tas, ka folikuli ir, nenozīmē, ka visos nobriedīs pa labai olšūnai.

deleyla

OdzinaPodzina567
Nu jā esmu jau šeit par šo sprieduši ka šogad bijušas 3kimiskas un stimulējot tuksi folikuki kas man neliek justies kā iespēja ka sanāks vispār pastāv.

deivons

deleyla
mazaks % ar olšūnām nekā ja saldē jau 5 d.embriju

DreamsComeTrue

Blanche es pieteikumu uzrakstīju 12.10.un ar nopriecājos, ka tik ātri pienāca uzaicinājums. Cītīgi dzeram vitamīnus. Ķermenim jāatiet pēc neveiksmīgā FET 3 mēnešus. Tā vismaz ieteica . Tādēļ uz vizīti pieteicos tik decembrī.

Un cik tas maksā, sasaldēt olšūnas? Laikam ļoti dārgi.
Vīra materiālu nevar iesaldēt?
Divaini, ka man 32 gados jau nav olšūnu. Cikls man regulārs visu mūžu. Vienīgi 24 dienas.

deivons
Tā vairs nessot taisnība, tehnoloģijas uzlaboja. Tā apgalvo mana daktere.

Papildināts 03.11.2023 17:14:

Engolija
Pati oocītu vitrifikācija IVF R maksā 1330EUR

(iekļauts: US monitoring stimulācijas laikā, i/v narkoze, olšūnu iegūšana, olšūnu vitrifikācija, sasaldētu olšūnu uzglabāšana līdz gada beigām, paaugstināta komforta palāta dienas stacionārā)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049