IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".
deleyla

deivons
Piedod nesapratu domu .kka neuztveru par % olšūnam(piedod galva nestrādā sodien)

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Lai atteiktu vēstuli ir jāraksta iesniegums? Vai arī es izliekos beigta un man tā reize saglabājas? Jautājums vai vispār, ja tagad nestimulējos, man nākotnei saglabājas vieta, ja šī ir otrā?

OdzinaPodzina567

TePatVien
Jā es izlaidu vienu vēstuli tas nekas. Vienkārši var neuzsākt un tad vēlāk rakstīt jaunu iesniegumu pietekties rindā.

Papildināts 03.11.2023 18:18:

Nav jāraksta atteikums

deleyla

Meitenes man pagājušā gada kruti bija veidojums( ārste tā arī nesapratu cista vai kas,jo arī pārbaudot īsti neuzrādīja kas tas ir),tagad atkal sap krūts,vai var būt zāļu blaknes?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

TePatVien
Var rakstīt nvd atteikuma vēstuli caur latvija.lv

deleyla
Ja lietoji estrofem, tad labāk pārbaudi krūtis.

deleyla

justme
Cik atceros man šis nebija.

Man stimulacija paredzēta un paralēli pie ārsta jāiet krūtis parbaudit

TePatVien
Es rakstīju iesniegumu, ka atsakos,jo pabaidījos, ka pazudīs mana otrā iespēja veikt procesu pa valsts naudiņām.

Innochka
Manā nvd līgumā ar klīniku rakstīts ka saldēšana līdz 5 stobriņiem gadā 168euro

Ja vīrs pēc 1/2 gada būs atpakaļ, tad manuprāt saldēt olšūnas nav tas labākais variants, tad jau labāk embrijus. Protams, var saldēt, ja ir vēlme tās izmantot pēc dažiem gadiem. Es saldēju tad, kad man vēl nebija vīra, bet tāpat tas neko negarantē, man nesanāca ar saldētajām. Atsaldējot dažas pat iet bojā.... Un nē, pusgada laikā rezerve nebeigsies. Dēļ stimulācijas rezerves neizsīkst, jo arī dabīgajā ciklā mēs katru mēnesi zaudējam tās pašas olšūnas. Stimulējot attīstās visi vai gandrīz visi konkrētā mēneša folikuli, dabīgi daba atlasa tikai vienu, pārējie tāpat aiziet bojā.

Nākošnedēļ iešu pie Gasiņa runāt par medicīnisko.
Negribu kavēt laiku. Cik ilgs laiks ir vajadzīgs no pieteikšanās līdz procesam? Var kāda īsumā, vienkāršā valodā pastāstīt, aptuveni kā tas viss notiek tieši manā gadījumā?
Vīrs teica, ka vajadzīgajā brīdī būs Latvijā , jo tas ir svarīgi.
Viņš ir vajadzīgs tikai uz to bridi, kad nodod materiālu, vai ne? Tas viņam esot labs.
Sodien raudu un nevaru apstāties. Negribu dzīvot bez bērniņa.

Papildināts 03.11.2023 19:30:

Aurorina
Nedaudz nomierināji. Likās, ka manas olšūnas palikušas tikai pus gadam .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049