IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".

Sirdsmieram:

"Findings In this time-to-pregnancy cohort study of women aged 30 to 44 years without a history of infertility, women with a low AMH value had an 84% predicted cumulative probability of conception by 12 cycles of pregnancy attempt compared with 75% in women with a normal AMH value, a nonsignificant difference."

https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2656811

Es tad neskaitos bezcerīgs gadījums, kura bērnu var darbūt tikai ar donora olšūnām?

Engolija
kurā cikla dienā nodevi AMH? Atceros ka man daktere lika nodot kaut kādā konkrētā cikla dienā, teica esot savarīgi nodot īstajā laikā.

Aurorina
Paldies liels, nedaudz nomierinājos. Jo biju iedomājusies, ka viss ir galīgā d..... ar manu auglību.

Papildināts 03.11.2023 19:43:

Tulpe123
Nodevu 15. cikla dienā. Visur rakstīts, ka nav nozīmes cikla dienai šim hormonam. Kā arī vadījos pēc meiteņu ieteikumiem šeit, ka dienai nav nozīmes.
Jānodod tomēr bija 3. cikla dienā. Tas kaut ko mainītu?

Engolija
Man daktere lika nodot no 4-6.cikla dienai AMH

Ausma2023

Engolija
Manā gadījumā vīrs nāca līdzi 2x.

Pirmo reizi, kad parakstījām līgumu par valsts programmu, otrreiz, dienā kad man bija punkcija un viņam vajadzēja nodot materiālu.

Bet rēķinies, ka pirms procesa nepieciešams nodot asinsanalīzes uz infekcijām, līdz ar to nederēs, ka viņš pa taisno no lidostas uz materiāla nodošanu.

Papildināts 03.11.2023 20:22:

Engolija
Tev liekas, ka vīram materiāls labs, jeb ir analīzes nodotas?

Papildināts 03.11.2023 20:24:

Engolija
Sameloju. Tomēr 3x, jo pirmā vizīte bija pirms valsts programmas, kad mēs rakstījām iesniegumu, lai ieliek valsts rindā.

Tad sekoja līgums un materiālā nodošana.

Ausma2023
Vīrs analizes uztaisīja. Tās ir normā.
Rinda uz MA man jau ir atnākusi. To biju pieteikusi viena, bez vīra.

Sanāk, ka vīrs varēs uz nedēļu būt Latvijā. Ceru, ka pietiks ar to.

Papildināts 03.11.2023 20:38:

Kad taisa punkciju, nav nekādi riski, piemēram vēža attīstība un citas slimības?
Un vai tas ir sāpīgi, vai iemiedz, piecelies it kā nekas nebūtu bijis?

Pippa

Tulpe123
AMH nemainās atkarībā no cikla dienas, kāds viņši pirmajā tads arī visējā vai pēdējā CD

Ausma2023

Engolija
Nu palasi piem gonal, ovitrelle, bemfola utml . lietošanas instrukcijas, sadaļu par riskiem un iespējamām blakus parādībām.

Punkcija bija narkozē, nekas nesāpēja. Man personīgi vairāk diskomforts no visām špricēm un gatavošanas stimulācijai, sapūties vēders, garastāvokļa maiņas, emocionāli vairāk grūti nekā fiziski.

Tieši tikko meitenes apsprieda kā nu kurai gājām.

Papildināts 03.11.2023 21:04:

Engolija
Pēc stimulācijas, punkcijas diviem transfēriem + gatavošanās trešajam, kas nenotika (visi medikamenti tika lietoti), esmu nopelnījusi nevis bēbīti, bet gan polipu, cistu un man liekas, ka drīz man izkritīs arī pēdējie mati...

Dzuula23
Tas ir par embrijiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049