IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".

Sveiki,man būtu nodetīgi ja kāda padalītos ar pašsajūtām un to atšķirībām pēc IVF-ICSI. Pirmo reizi gājam šogad caur Valsti Oktobrī-nesekmīgi. Tagad otro reizi pa savu naudu. Gulbīšdiena būs 13.11.2023. Salīdzinot ar pirmo x mana pašsajūta ir ļoti savādāka jeb nejutu no simptomiem 4. Dienā pēc transfēra pilnigi neko tāpēc uztraucos. Un vēlos lai kāda padalās kā jums bija? Un vai bija atšķiribas katru meģinajuma reizi?

Jusiite
Man tagad ir 6 dienas pēc trešā transfēra - nejūtu pilnīgi neko. Pirmajos divos uz analīžu nodošanas dienām bija nedaudz paaugstināta temperatūra 37.1,bet tas no progesterona svecītēm.

Papildināts 04.11.2023 00:20:

Tulpe123
Man tādā gadījumā pārcēla FET, jo skaitījās nokavēts.

justme

Engolija
Ar nedēļu nepietiks... Jo stimulācija ir vismaz 2 nedēļas.

Jusiite
Pēc pirmā transfēra (neveiksmīgs) šķita, ka ir visādas pazīmes. Tagad atskatoties domāju, ka tas drīzāk bija no medikamentiem un manām domām. Šodien 4. diena pēc otrā transfēra - sajūtu nekādu.

deleyla

Ausma2023
Šis iedvesmo negribēt šo visu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jusiite
Katra reize un katra sieviete ir pilnīgi cits stāsts. Es pēc transfēra nejutu it neko, un nejutu it neko līdz bebis sāka kustēties puncī ap 22.nedēļu

femmefatale

Ausma2023
Žēl ka tā. Tu sirsniņ esi nomocīta ar tiem medikamentiem. Tev vajadzētu kādu labu detoksa tūri un pauzīti kādus trīs mēnešus. Man pašai ir bijušas cistas,kuras tāpat kā polipi rodas hormonālā disbalansa un traucējumu dēļ.

Papildināts 04.11.2023 11:59:

Jusiite
Ļoti daudz ko dod medikamenti, pēc transfēriem man vienmēr pulsēja olnīcas un vilka dzemdi. Pie dabīgas grūtniecības absolūti nekādas pazīmes līdz 6.gr.nedēļai.

deleyla

Man pēc folikuku ņemtas bija tādas sāpes ka nācās likt likt sistēmu, jo nespēju paiet

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Engolija
Man vīrs atlidoja uz punkcijas laiku, laikam bij tik kādas 4ras dienas Latvijā. Uz stimulācijas kontrolvizītēm es gribēju iet viena pati, jo viņam tur īsti nebij ko darīt. Bet mēs asins un urīna analīzes jau bijām uztaisījuši jūlijā, un pats process bija septembris.

Ritucis
Jā, es arī uz stimulācijas vizītēm gribu iet viena, ari uzskatu, ka vīram tur nebūtu ko darīt. Un viņš nemaz neietu.
Atbrauks uz nedēļu, kad būs jānodod materiāls.

Papildināts 04.11.2023 13:32:

Pa to nedēļu varēs paspēt gan asinsanalīzes gan urīna analīzes uztaisīt, ja tas būs nepieciešams.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049