IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".
Ausma2023

Engolija
Man neiet tavs stāsts kopā. Pirms nedēļas Tu teici, ka plāno pusgadu mēģināt dabīgi, bet tagad vīrs uz pusgadu prom...

Engolija
Ieteiktu visu izrunāt ar doku, lai saraksta nosūtījumus laicīgi un visu jūs varētu saplānot. Ja mazums netiek taisīts ET, bet pēcāk FET, tad uzreiz vajag vīram parakstīt atļaujas, lai nav atkārtoti jābrauc,manējais piem rakstīja atļauju uzreiz uz gadu, lai pēcāk par to nav jāiespringst.

Ausma202
Es tad vēl nebiju saņēmusi AMH analīzes, kuras ir zemas. Saņēmu tikai vakar un sapratu, ka jārīkojas ātrāk.

Nu tas pus gadsmēģināšana dabīgi bija domāts, tad kad vīrs atbrauks, vai arī viņa brīvdienās, kad būs Lv.

Papildināts 04.11.2023 15:01:

Ritucis
Un var tā, ka piemēram tagad iešu pie diviem ārstiem, paklausīties ko viņi teiks manā situācijā, un ja būs jātaisa medicīniskā apaugļošana, tad iet pilnīgi pie cita speciālista, piemēram Fodinas , ar jau zināmu neauglības iemeslu? Pēc atsauksmēm, tieši viņai ir visveiksmīgākie gadījumi IVF.

Engolija
Es nezinu, bet domāju, ka noteikti var kaut pie visiem aiziet un tad izvēlēties, pie kura grib uzsākt procesu.

cipsis

Sveiciens visām Jauna lappiņa:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18438175-ivf-icsi-iui-novembris-2023/

Lai Jums viss izdodas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049