Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dismorfiskie traucējumi vai kas cits

naomy

naomy

Sveikas! Meitai 14. gadi jau labu laiku novēroju, ka pastiprināti ņemās ar saviem matiem, purina , ķemmē. Piedēvē ,ka mati izskatās plakani, , nolaizīti utt, Izskatās jau, ka viņai pašai tas sāk traucēt.Saku, ka viss tiem matiem ir ok, ( un ir arī, jo nav kur piesieties)bet viņa saka, ka nespēj to kontrolēt☹️Pati saka, ka skolā katru starbrīdi iet uz t uz tualeti ķemēties un regulāri nokavē stundu sākumu.

Papildināts 28.10.2023 00:29:

Saka, ka jūtās neērti. Piestaigā arī pie skolas psihologa. Tas ieteica aiziet pie psihoterapeita, cits psihologs atkal saka, ka jāiet pie neirologa, jo esot kāda neiroze pie kā , lai īsti vedu? Ģimenes ārste tāda nesakarīga mums, negribās pie viņas nemaz iet.

Papildināts 28.10.2023 00:35:

Grūti arī meitai ar socializēšanos, draugu nav, protams, ka ir tādi kā teikt paziņas, bet viņai neviens nav pa prātam. Visi esot vņas vecumā<stulbi>. Nav motivācijas, negrib neko darīt, novēroju, ka patīk arī krēslā sēdēt vai gulēt gultā savā istabā ar telefonu( to arī lieto ļooti daudz) šķiet jau, ka viss ir sasistīts.Velku no mājas ārā cik varu, bet man jau pašai nolaižās rokas uz visu šito☹️Arī raksturs ļoti smags un pusaudža gadi


Meitenes ir vislabākās


dduudda

Iesaku vērsties Pusaudžu resursu centrā. Tur arī ieteiks, ko labāk apmeklēt.


Ēdiet vairāk augļus un mazāk viens otru!

naomy
iespējams, trihotilomānijas aizmetņi. jāiet pie psihoterapeita

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438055