Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Solis nezināmajā

antramantra

antramantra

Meauk
Pa šiem gadiem ir bijušas tik daudzas sarunas, ka vairs pat nezinu, kā man viņam izstāstīt to, ka jūtos nogurusi no visa. Ir izrunāts krustu šķērsu, ir skaidrots, ir raudāts, kliegts, psihots. Visas izpausmes bijušas.

Dizspare
To arī daru, ieguvu jaunu kvalifikāciju, biju īsākos, garākos ceļojumos, biju pasākumos ar bērniem, braucu, eju, plānoju viena. Viņš dzīvo un plūst pa straumei, bet citā virzienā. Tikai reizēm atceras, ka vajag apmierināt seksuālās vajadzības, mēģina runāt, uzdot jautājumus un velk uz seksa pusi. Bet es neesmu robots, es nevaru pieslēgties uz burvju mājiena. Un tad seko psihošana, aizvainojums un sodīšana ar klusēšanu. Un tas īpaši saasinājās pēdējā pusgada laikā. Tas vairs nav panesams.

Pieaugušie var dzīvot kā vēlas, bet tiem vairākiem bērniem tomēr nevajadzētu augt attiecībās kur māte un tēvs savstarpēji nesarunājas un ir naidpilni noskaņoti viens pret otru. Bērni izaugs ar domu, ka tās ir normālas ģimeniskas attiecības un tādu pat veidos savas ģimenes modeli kur visu risina sieviete kaut nejūtas laimīga un vīrietis apmierina vienīgi savas vajadzības. Saviem bērniem taču tādu dzīvi nenovēli?.

antramantra
Tīri retorisks jautājums -vai cilvēks, kurš nav apmierināts savā ģimenes dzīvē, kurš psiho un uzskata, ka ir nepatiesi sodīts, kurš tiek atgrūsts , kurš īsti nesaprot, ko no viņa grib, jo partneris ir pats sākotnēji savācis visu atbildību un darbošanos par norisēm ģimenes dzīvē, kurš nejūtas novērtēts utml. -vai tāds partneris ar prieku spēs ieguldīties ģimenes dzīvē, būs priecīgs palīdzēt, spēs dot ģimenei prieku un apmierinát ģimenes vajadzības???

antramantra

Vēl par to vezumu -nu, mīļā, vairums sieviešu pašas ar lielāko prieku to vezumu atņem no veča un uzkrauj sev ar prieku, visvarenības apziņu un lielāko varas sajūtu.... Un pēc gadiem sāk pukstēt, ka par smagu.
Jā, zinu. Kožu pirkstos par to, ka visu daru viena. Bet es nepratu pagaidīt, palūgt vai notēlot vāju. Ja vajadzēja darīt un risināt, tad to vajadzēja uzreiz nevis pēc nedēļas vai mēneša.

antramantra
Nav jārunā, bet ir reāli jāpàrdala pienākumi, budžets, ietekmes sfēras, jānosaka katra brīvais laiks un iespējas, konkrēti un skaidri, bez emocijām vienojoties par to.

Bezjēdzīgi runāt par savu nogurumu -vīrietis to vispār neuztvwrs, ko tu īsti no viņa gribi.

antramantra

dezavu
Bērni izaugs ar domu, ka tās ir normālas ģimeniskas attiecības un tādu pat veidos savas ģimenes modeli kur visu risina sieviete kaut nejūtas laimīga un vīrietis apmierina vienīgi savas vajadzības. Saviem bērniem taču tādu dzīvi nenovēli?.
Šis ir mans sāpīgākais punkts, ko redz mūsu bērni. Viņi neredz fizisku vardarbību vai psihošanu. Viņi redz ignorēšanu un klusēšanu. Un tas arī nav nekas labs.

antramantra
Zini kā ir - dzīvē un sadzīvē ir gaužām maz lietu un situāciju, kuras ir jārisina uzreiz, jādara uzreiz , vajag uzreiz....

Būtu labāk vairāk laika sākotnēji veltījuši sev un abpusējai partnera iepriecināšanai, -rezultàts būtu daudz labāks.

Papildināts 28.10.2023 14:22:

antramantra
Ja tu to vēl nezini, tad ignorēšana un speciāla klusēšana - tà ir emocionālá vardarbība.

antramantra

Meauk
Nav jārunā, bet ir reāli jāpàrdala pienākumi, budžets, ietekmes sfēras, jānosaka katra brīvais laiks un iespējas, konkrēti un skaidri, bez emocijām vienojoties par to.
Ir runāts. Ir konkrēti teikts- tu maksā to, es to. Tu dari šo, es šo. Bet viss beidzas ar to- man ir darbs, man nav laika. Finansēs mūžīga kurnēšana, burķšķēšan, ka par dārgu, priekš kam, pagaidīsim, padomāsim, varbūt nevajag. Kad beidzot tomēr atļaujas atmest liekus eiro, tad tas ir tādām pukstēšanām, izbolītām acīm, dusmām.

Tieši tā, nav nekas jātēlo, bet reāli jāsadala pienākumi ģimenē, bērnus iekaitot atbilstoši vecumam. Reāli un konkrēti, nevis dodot mājienus vai dusmojoties par pārgurumu. Konstruktīvi apsēžas un kā ģimene kopā izvērtē, kas kuram labāk padodas, patīk darīt, ko jādara jo vienkārši jāizdara. Uztaisa sarakstu, ja nav ierasts ka visi iesaistās un laikā kurš atbrīvojies var kopīgi visi ko pasākt, būt kopā.

antramantra
Grūti, ko ieteikt, jo viss ir ļoti ielaists, nu dikti un smagi.

Respektīvi, iesaku padomāt par to, ka laulāto dzīvē ir mijiedarbība. Patīkama. It visā. Ja tā pārtrūkst un krīze nav laicīgi un pareizi atrisināta, tad arī viss cits lēni aiziet pa pieskari.

Par naudas un laika resursu nedošanu -tas ir teju likumsakarīgi tāda veida attiecībás, kur viss ir ļoti eskalējies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438057