Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Solis nezināmajā

antramantra

Astoņmizu zobgrauzis

antramantra
beidz taisnoties. Es brīnos par šito mūžīgo vīriešu aizstāvēšanu - ne tā runāji, nepareizi rosināji, nemācēji. Muļķības. Vīrieši ir pieauguši cilvēki, pašiem arī kaut kas jāredz un jāsaprot. Pēc apraksta izklausās, ka Tavs solis ir pareizā virzienā, un es pazīstu vairākas sievietes kas pēc tādas šķiršanās kļūst daudz laimīgākas, jo beidzot, tāpat rūpējoties par visu, vismaz neviens netraucē to datīt.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

antramantra

Meauk
Zini kā ir - dzīvē un sadzīvē ir gaužām maz lietu un situāciju, kuras ir jārisina uzreiz, jādara uzreiz , vajag uzreiz.... Būtu labāk vairāk laika sākotnēji veltījuši sev un abpusējai partnera iepriecināšanai, -rezultàts būtu daudz labāks.
Ja salūzt mana mašīna, tad to ir jāremontē uzreiz, jo no tās atkarīga ir bērnu laicīga nogādāšana izglītības iestādēs un mana paspēšana uz darbu. Ja salūzt kanalizācija, tad tas ir jādara šodien nevis pēc nedēļas. Ja bērnam saplīst bota, tad ir uzreiz jādomā, ko darīt nevis pēc dažām dienām. ja skapītim eņģes izļurkājas, tad tas jāsalabo tagad nevis jāgaida, kamēr durvis izkrīt. Ir tik daudz lietu, kas jāizdara uzreiz nevis jāgaida mēnešiem, kamēr atnāks iedvesma.

Papildināts 28.10.2023 14:31:

dezavu
Uztaisa sarakstu, ja nav ierasts ka visi iesaistās un laikā kurš atbrīvojies var kopīgi visi ko pasākt, būt kopā.
Pat tāds ir bijis, bet netika ievērots.

Papildināts 28.10.2023 14:33:

Astoņmizu zobgrauzis
beidz taisnoties. Es brīnos par šito mūžīgo vīriešu aizstāvēšanu - ne tā runāji, nepareizi rosināji, nemācēji.
Šim etapam es arī gāju cauri un visiem iekšējiem pārmetumiem sev. Šobrīd pat vairs negribas neko pārmest ne sev, ne viņam.

antramantra
Būtībā, pēc rakstītā spriežot, jūs jau tagad dzīvojat kā šķirti, sarunu nav, seksa nav, materiālas iesaistes nav, otra labsajūta ģimenē neinteresē, tad kādēļ lai to šķirto dzīvošanu nenoformētu oficiāli? Neredzu problēmo to darīt.

antramantra

dezavu
Laikam gan. Mazliet bailes par ikmēneša rēķiniem, kuri pašlaik ir uz pusēm.

antramantra
Tad jau tomēr iesaistās materiāli. Varbūt pēc brīža izrādīsies, ka vēl kā tomēr iesaistās ģimenes dzīvē , ne vien visu, visu tu viena pati.

antramantra
Par tām situācijám - varēji ņemt vīra auto un vest bērnus un sevi tur, kur vajag. Bet vīrs lai ņem brīvu dienu un ved tavu auto uz servisu. Jebšu , lai vīrs ar savu auto ved bērnus uz skolu un tevi uz darbu. Un attiecīgi vēlāk auto uz servisu.

Ja tu redzi kā vienīgo risinājumu tikai un vienīgi savu iesaisti visā un uzreiz, negaidot vai neaktivizējot vīra iesaisti ,tad tá nav mijiedarbība un tad jau varēji sen šķirties un miers mājās.

Manuprāt, vairums vispār nesaprot, uz ko balstās un kā strādā labas attiecības.

antramantra

dezavu
Tad jau tomēr iesaistās materiāli.
Jā, viņš nomaksā dzīvokļa īri. Ja kārtīgi paprasu, atgādinu, tad atmet kādus 100 eiro bērnu vajadzībām. Varbūt reizi pusgadā, kad sarunāju, nopērk kādam no bērniem apavus vai apģērba gabalu. Tas viss notiek ar tādu kārtīgu palūgšanu, piekāpšanos seksā. Es nemaz neizteikšos, kā es jūtos, kad naudas dēļ un miera labad pārguļu ar savu vīru. Vemt gribas no šīs pazemojošās sajūtas. Tagad, kad nerunā ar mani, tad arī nedod pilnīgi neko nevienam no bērniem. Atnes mājās pienu, maizi, desu, olas. Viss nekādu saldumu, jogurtu utml., nekādu kabatas naudu, nekādas naudas drēbēm vai ziemas paģērbam bērniem, nekādi pat 100 eiro mēnesī ikmēneša maksājumiem. Nomaksāja tikai īri. Ar pārējo man pašai jātiek galā ar visiem komunālajiem, bērnu telefonu rēķiniem, privātstundām, skolas vajadzībām, degvielu, mašīnas uzturēšanu, pārtiku bērniem, nemaz nerunājot par manām personiskajām vajadzībām.

Papildināts 28.10.2023 15:21:

Meauk
Par tām situācijám - varēji ņemt vīra auto un vest bērnus un sevi tur, kur vajag.
Viņš nedod. Iesēžas savā un aizbrauc agri no rīta, kamēr mēs vēl visi brokastojam un taisamies.

Papildināts 28.10.2023 15:21:

Vispār, jo tālāk rakstu un ceļu ārā visas ikdienas lietas, jo pretīgāk pašai paliek.

antramantra
Tad vari kaut šodien sniegt pieteikumu UGF, lai piedzen minimālos uzturlīdzekļus. Tev ir tādas tiesības.

Šķiries (jo neviens no jums negrib normāli strādāt pie attiecībām , izprasti to būtību un rūpēties abpusēji par abu labsajūtu, kas būtu tas pamats, lai attiecības zeltu un pienākumi tiktu pildīti), un vēlák tiesas ceļā piedzīsi lielāka apmēra uzturlīdzekļus.

Papildināts 28.10.2023 15:30:

antramantra
Tavs gadījums ir tas, kur sieviete pēc šķiršanās tikai iegūst. Respektīvi, tev šķiršanās būs risinājums, turklāt, pozitīvs.

Nedaudz pārsteidz, ka šādās attiecībās tika plānoti vairāki bērni. Cik veci tie vairāki bērni?

Papildināts 28.10.2023 15:45:

Un cik tas ir - vairāki?

antramantra

dezavu
Trīs bērni, vecumā no 9-17 gadiem.

Papildināts 28.10.2023 15:48:

Meauk
Tavs gadījums ir tas, kur sieviete pēc šķiršanās tikai iegūst. Respektīvi, tev šķiršanās būs risinājums, turklāt, pozitīvs.
Par to klusībā daudz domāju un vērtēju.

Papildināts 28.10.2023 15:52:

dezavu
Nedaudz pārsteidz, ka šādās attiecībās tika plānoti vairāki bērni
Ļoti retorisks jautājums. Ja būtu zinājusi jau sākumā, ka būs tik traki, tad varbūt nebūtu precējusies. Varbūt nebija tik traki kā tagad, bet varbūt sapratne nāk ar briedumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438057