Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Solis nezināmajā

antramantra

antramantra

dezavu
Ko tu kasies? Kas tev par dzīves neapmierinājumu, ka indes spļaušana aug pieaugošā progresijā?

antramantra
Drīzāk gan ironija.

antramantra

dezavu
Palika vieglāk?

Ar šķiršanās virpuļiem un emocionālo fonu ir tā:
kamēr dzīvo pa vecam, uz emocijām tas ietekmi atstāj nepārtraukti,
šķiršanās gadījumā var būt saasinājums, bet pēc tam ir iespēja veidot ikdienas sadzīvi emocionāli drošāku.

Man paziņu lokā ģimene izšķīrās pirms gadiem 4. Lielākais bērns uzreiz novērtēja emocionālos ieguvumus. Mazākajam pēc gadiem 2 vai 3 beidzot normalizējās nervu sistēma - sāka gulēt pa naktīm labāk, un arī dienas laikā vairs nav tik nervains. Laulības laikā mazākajam bērnam bija nopietnas problēmas ar miegu naktī un garastāvokļa svārstībām.

antramantra
Kā var nesaprast, ka bērnus ietekmē viss, kas ģimenē notiek.

Ja bērniem ar tēvu tuvu attiecību arī tagad nav, kāpēc jādomā, ka šķiršanos viņi nez kā traģiski pārdzīvos?

Papildināts 23.11.2023 12:30:

Turklāt šķīries nav miris, jēdzīgi vienojoties par tikšanās laikiem bērniem ar tēvu, viņi tāpat taču attiecības uzturēs.

blussiņa

antramantra
Katru lapu nelasīju, mby jau pieminējām.

BET. Kāpēc Jūs nevēlaties dzīvot savu šķirtas sievietes dzīvi? Bez viesiem - bail, blablabla...

Kpc jautāju. Jo pati nodzīvoju laulībā 22 gadus, ar šo cilvēku kopā biju kopš 17gadu vecuma. Man drīz 44. Šķiršanās iemesls - banāli, formalitāte, tā vnk vajadzēja finansiālu apsvērumu dēļ (it kā), pēcāk sekoja izvākšanās no mājām (viņa), tālāk morālā vardarbība nu jau četru gadu garumā. Es sieviete parastā (biju), tak muļķe nesapratu - dzīvoju tā vai tā ģimenē, kuras jau sen nebija, gan morāli, gan fiziski ļāvu par sevi bradāt kaut kopā jau nedzīvojām, ticēju visādiem solijumiem utt.

Pašreiz ceru, ka esmu finālā šim visam, emocionālā vardarbība sit augstu vilni, bet nu jau es raudu retāk, sāp mazāk, vārdi vairs nešķiet kā asmens cauri ķermenim.

Kāpēc pieļāvu? Jo baidijos ko mainīt, bērni. Muļke es. Bērni labāk sausu maizi grauzīs, nekā skatīsies kā mammai sāp. Bērni labāk naktī gulēs, ja nedzirdēt kā mamma raud. Bērni skolā labāk macīsies - jo redzēs, ka mammai ir prieks. Un tēvainis - tēvainis pats savu izvēli ir izdarījis. Viņam bija viss, ar viņu tika runāts, mēgināts pielāgoties, tika meklēti risinājumi - dabejkādi, tika palīdzēts. Viss kaķim zem astes. Jo šis cilvēks jau bija izvēlējies sevi. Es to tik pa vēlu sapratu. Kopumā 27gadi manas dzīves.

Padomājiet par to. Repeat dzīvei neuzliksi.

Hallhuber

blussiņa
Katru lapu nelasīju, mby jau pieminējām.

Es izlasīju visu... Autorei bija uz momentu viss sakāpinājies. Gribēja savu sāpi uz momentu norunāt.

Cik sapratu, ka nemaz tik traki nav, lai uzreiz šķirtos. Lietas ir izrunātas, kaut kas iet uz labo pusi!

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

antramantra

Es toreiz oktobrī uzrakstīju šo tēmu saguruma brīdī. Domāju daudz, analizēju daudz. Situācija ir pavirzījusies mazliet. Ir daudz kas izrunāts un sarunāts. Ideāli nav un nebūs, bet arī tik slikti, lai šķirtos nav. Iniciatīva uzlabojumiem nāca no vīra puses, ģimeni zaudēt negrib. Šo tēmu es biju pacēlusi, ar vīru izrunājām.

Pie psihoterapeita aizgāju es, jo man vajag pārrunāt dažas savas iekšējās problēmas.

Tas solis nav nezināmajā... plus mīnus viss kas sekos šķiršanai ir zināms.

Tāpēc arī secināts ka nav tik slikti lai šķirtos. Šķiroties būs vēl sliktāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438057