Karš Ukrainā (45) un citi karstie punkti pasaulē (Izraēla, Palestīna u.c.)

elinene

Slēdza elinene.
elinene

Vienotā tēma par karu Ukrainā, nemieriem Izraēlā, Palestīnā un citur pasaulē.

Puku_princese, vai Tu redzēji kartē, kur atrodas Gazā? Netiek tur nekur

puku_princese

Grifindore!
Un viņi ko, pēdējos 50 gadus dzīvoja totālā izolācijā bez iespējas vispār spert soli ārpus Gazas? Uz robežas šāva nost? Pat no Ziemeļkorejas cilvēki pamanās aizmukt.

Susuriic

Man šķiet, ka krieviem vajadzētu vajadzētu sākt uztraukties, ka šitādi musulmaņu grautiņi nesākas visā Krievijas iekšienē. Šim baram ir pilnīgi vienalga, vai tur ebrejs vai pareizticīgais.

puku_princese
Tu pārāk daudz no viņiem gribi, lai kaut kur pārvāktos, pirmkārt jau, vajag nedaudz smadzeni ieslēgt, bet priekšk kam kaut ko ieslēgt, ja var sēdēt, ņaudēt un vairoties, labie cilvēki pabaros.

puku_princese

Grifindore!
Tieši tāds bija mans mājiens iepriekšējā tēmā - sorry not sorry, dabiskā atlase. Domājošie krievi arī no Krievijas aizmuka jau 2014. vai pat pirms tam.

ka krieviem vajadzētu vajadzētu sākt uztraukties, ka šitādi musulmaņu grautiņi nesākas visā Krievijas iekšienē

Kas interesanti, tieši šādu taktiku Latvijā šeit slavējat un popularizējat. Graut un lauzt no iekšienes. Tie tur, kas ir tur, lai sēž savās alās un tagad domā.

black sand

Man gan patik ka palestīnieši ir patrioti nevis klīst pa pasauli bariem, pietiek jau ar siriešiem. Un kur tad ar pliku dē tālu aizskriesi. Apkārtējas valstis jau arī viņus ar atplestām rokām negaida un katrai savu problēmu pietiek. Lai arī Hamas ir teroristi tā tomēr ir viņu vara, viņu teritorija līdzīgi ka krieviem Putins, maita bet tomēr savējais. Savs maita kaut ka pieņēmāks ka sveša vara

red bull

palestīnieši ir patrioti nevis klīst pa pasauli bariem
Nu tā jau nu gan nav. Ir viņu gana daudz arī pa pasauli izklīduši.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

magnolija11

Ka raškā arī nav ieplānots varu pārņemt musulmaņiem, kadirovam. Mahačkalā izmēģina varbūt, taustās

Papildināts 30.10.2023 01:01:

Ko tie pu pietuvinātie ēbreji, no sanāksmes pirms 24.02. saka par šo visu?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438065