Karš Ukrainā (45) un citi karstie punkti pasaulē (Izraēla, Palestīna u.c.)

elinene

Slēdza elinene.
Undomiel

kino
Nu tā, sabojāji priekšstatu par skaistajiem dienvidiem. Tur arī stučītāji!

astuti

Es arī neveru ciet aizkarus. Tepat Latvijā.

Resnā Žurka

reitings
Un vispār - kāpēc lūri svešos logos? Ir redzēta šitā suga - garāmejot pilnīgi bāž galvu pa logu iekšā, lai labāk redzētu.

kino

Bet zagļi tak lūr iekšā! Vai tad nē? Kāpēc tiek pieņemts, ka tie atvērtie logi ir kaut kas labs? Man, piemēram, tas šķiet nedroši - var lūrēt iekšā visādi maniaki, zagļi, bērnu laupītāji, slimīgi ziņkārīgie un tamlīdzīgs kontingents. Nafig vajag? Man savs privātums arī tomēr kaut ko nozīmē. Un es negribu, lai kaut kāds izvirtulis lūr uz manu pusaugu meitu un cērt kulakā, jo redz - pieņemts bez aizkariem.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Undomiel

Man ir biezi dienas aizkari, neko daudz nevar redzēt arī tad, ja iekšā deg gaisma. Kad aizver biezos aizkarus, tad no ārpuses vispār neko neredz. Nu man ir neomulīga sajūta neaizklāta loga priekšā, bet, ja es būtu nodzīvojusi tādā tradīcijā visu mūžu, laikam nebūtu nekādu nelāgu emociju.

Susuriic

https://abiem.eu/kapec-zviedrija-ir-aizliegti-aizkari-pie-logiem-un-kapec-vietejiem-tas-ir-pa-pratam/74634

Hm, man liekas no visa šī pa druskai, kāpēc Zviedrijā neliek aizkarus.

Resnā Žurka

kino
Nu tāpēc jau arī taisa aizkarus ciet, lai visādi ..... nelūr. Nav mums kriminogēnā situācija tik ideāla, lai varētu atļauties vērtīgas lietas glabāt, kur vazaņķi var redzēt.

SanSu

Mikaa
Mums taču arī Latvijas laikā un pirms tam neslēpās aiz bieziem aizkariem, padomju laikā tik tas sākās, jo tiešām bija jāver ciet, lai nelūr iekšā, kas notiek

Tu saki? Hmm, a priekš kam tad senajām mājām logiem bija tāda lieta kā slēģi?

black sand

Skudra73
Šveices labklājība ir no tā ka ierāva nāsis visu pasaules naudu, ziemeļvalstīm ir nafta pirms.

kuras sitas ka pliki pa nātrēm bet Vācija un Anglijā ir impērijas .

Tacu kultūras diktēta vēlme veidot vidi ap sevi noteiktos rāmjos un kārtība ne labklājība ka tāda.

Papildināts 22.11.2023 15:21:

Nīderlande šķiet tos bez aizkaru likumus pieņēma kaut kāda tur gadsimta sazvērestību dēļ lai visi redz ka pie Tevis neviens nepulcējas un neko neperina. Tagad tik logi kļuvusi lielāki. Tāpat Īrijā stāsta ka slavenas dejās ir radušas no tā ka bijis aizliegts pulcēties un svinēt tādēļ durvīm augšai bija jābūt vaļa un logiem ne aizsegties tādēļ īri iemācījās dejot tikai ar kājām un nekustīgu augšu, ir ka ievērojot priekšrakstus

BODOLLINO

Nezinu par Skandināviju, bet Nīderlandē tika aizliegts likt logiem aizkarus tai laikā, kad tauta sacēlās pret Orānijas Vilhelmu. Tika aizliegts pulcēties kopā vairākiem cilvēkiem un, lai ielu patruļas vieglāk to izkontrolētu, aizliedza aizsegt logus.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438065