Karš Ukrainā (45) un citi karstie punkti pasaulē (Izraēla, Palestīna u.c.)

elinene

Slēdza elinene.
Undomiel

Tas bērnu video parāda, cik toksisks ir islams un cik toksiski ir musulmaņi. Viņi varbūt nav nekad mūžā spēruši kāju ārā no sava aula un dzīvu palestīnieti mav satikuši, bet viņus vieno ticība, un tās dēļ viņi ir gatavi pārgrauzt rīkli visiem neticīgajiem. Ebrejiem un kristiešiem. Žēl, ka to nesaprot Eiropa un ASV.


Babs

Nu, ne tikai ticība, bet arī ideoloģija, kas aizstāj ticību tur, kur tās nav. Tak klīda tas video ar puiku no Daugavpils, kurš bārstīja patronas un aicināja šaut latviešus, varbūt tas nebija pavisam tiešā tekstā, bet visi taču saprata


Life is hard but, thankfully, short

garmate

Ebreji Dagestānā droši vien ir tāds pats mīts kā nacisti Ukrainā. Visi runā, bet neviens nav redzējis.

Papildināts 30.10.2023 09:36:

Precīzāk sakot, ja pajautātu, tieši kāds tas sitamais ebrejs ir, atbildēt nemācētu.

black sand

garmate
Nevar atrast svešos sit savējos. Te nu es īsti nepiekritu reliģijas ietekmei, tas drīzāk ir saspīlējums sabiedrība kur kads pasaka ka šitos tagad sist var un visi metas izmest agresiju . Dagestānas ebreji jūtas apdraudēti


Babs

Tak šie tur Dagestānā bija kaut kādu uzbeku noķēruši, jo domāja, ka viņš pēc ebreja izskatās. Nez, kā viņam tagad, cerams, dzīvs.


Life is hard but, thankfully, short

nmnmnnm

Diez, kas organizatori Dagestānā, tā būtu atbilde visiem jautājumiem.

sofija18

nmnmnnm
Pēc krievu versijas, ASV un ukraiņi tak. Anglosakši. Bandera personīgi. Vēl nav pieminētas Baltijas valstis,bet gan jau būs.

black sand

Mikaa
Kādēļ jāsalīdzina ekonomiskie bēgli no Pakistānas un Indijas ar spēja militāra apdraudējuma bēgļiem . Konkrētajā konteksta tomēr mans info ir gana precīzs bet palestīniešiem tiešām nav bijis pamata doties prom un nav tam arī resursu. Un ja viens no iemesliem nedoties projam ir tieši bailes zaudēt teritoriju jo Palestīna nav valsts un viņi var pretendēt uz šo teritoriju tikai tajā esot nevis klīstot pa pasauli. Ar ko radikāli atšķiras no siriesiem un citam bēgļu grupām, kuram valsts ir un viņu atrašanās tajā nav būtiska.

Pat pārvietošanas uz drošāko Gazas daļu daudziem rada bažas "A ja nu neļaus atgriezties !"

Papildināts 30.10.2023 10:02:

Nez vai Dagestānā kādu uzdrošināsies iesēdināt . Nu vai otrādi var organizēt tādu provokatīvu akciju no augšas lai novāktu kādu vietējo vadoni izmantojot šo ieganstu , ka tas kādreiz vēsture ir bijis.

Nikita

Dagestānā bija tipisks psyop piemērs. Ar mērķi diskreditēt krieviju. Kas organizēja - izvēle plaša mossad, cia, mi6...nebrīnīšos, ja sekos arī ierastās naftas/gāzes vadu spridzināšanas.


Sarmozo

Umom Rossiju ne ponatj.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438065