Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Suņu sausā barība-kur pērkat?

Acers

Acers

Sveiki!

Kā zināms, dažādos veikalos atšķiras cenas vienam un tam pašam produktam. Padalaties, kur pērkat suņu sauso barību (interesē interneta varianti)?

Es savu baroju ar OptiMeal

Acers
Savus baroju ar ACANA. Cena diezgan pieauga, līdz ar to katru mēnesi skatos kurš veikals piedāvā par kādu cenu. Pēdējo reizi sūtīju no fera24.lv. Prims tam no pet24.lv

Dianne

Eukanuba, pasūtu no Vācijas zooplus.de

Patricia L

Es ar Josera baroju. Esmu pirkusi fera24. Bet, teiksim vienā rsjončika necilā zooveikalā tas pats apjoms sanāk tik pat, jo jau sākumcena ir zemāka kā teiksim dinozoo vai tml.veikalos, plus iedod atlaidi par apjomu. Vienīgā neērtība, ka 15 kg man par smagu aizstiept uz mašīnu. Jāgaida, kad vīrs var palīdzēt, bet tad jāgaida un tā ne vienmēr ir laicīga opcija.

Pēdējā laikā pērku Brit Care. Veikalā uz vietas nekad neesmu pirkusi, tikai internetā. Sekoju akcijām - veikalsdarzam.lv, pet24.lv, 220.lv, petshop.lv - katru reizi, kad jāatjauno krājumi, izpētu visus piedāvājumus, pērku, kur izdevīgāk. Ja laba cena, pērku vairāk uzreiz.

Pirmajā gadā devu Josera, pirku no izplatītāja it kā ar lielāku atlaidi, bet pēc tam sāku skatīties, ka internetā akcijās pa tādu pašu ciparu var atrast.

Katra barība citā vietā lētāka, nav viens internetveikals, kur viss lētāks.

Fitnesgirl

Almo Nature

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438095