Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

ateni

Sveikas meitenes.

Šodien sākās Airbaltik visķeršana 2024.

Vai jau iepirkāt kkaut ko nākamajam gadam?

No rīta Airbaltik lapa kārās visu laiku un rādīja Error.

Tagad par kapeiku mierīgāk jau un var kko apskatīties.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Pusnaktī sākās Airbaltic visķeršana, tad vispār neko nevarēja nopirkt, viss kārās, errors errora galā. Plkst. 01:44 beidzot dabuju iepirkt biļetes, šobrīd jau vairs nekā daudz incanta nav palicis.

ateni

Grifindore!
Es tik no rīta pamanīju šo visķeršanu. Ehhh, es guļava.

Grifindore!
Uz kurieni sanāca nopirkt? Un pa cik, ja nav noslēpums?

Tagad nekā incanta nava? Opā!

Es nesen, kādu stundu atpakaļ nopirku uz Maltu 2 pieaugušajiem. Bakstījos ilgi, skatījos Burgasu vai Horvātiju, nepirku, jo likās, ka padārgi. Tad sabakstīju Maltu - 2 pieaugušajiem turp un atpakaļ 315 eur izmeta, man bija 50 eur dāvanu karte jāizmanto, to fiksi pievienoju un total price 265 eur man sanāca.

ateni
Nopirku Burgasu par 429 eur pieciem cilvēkiem. Gribēju ļoti Melnkalni, bet paliku gribot Maltā bijām augustā ar Raini

ateni

Grifindore!
WOW Fantastika.

Nez, a kā varēja zināt, ka naktī sāksies tā visķeršana? Naktī tak cilvēki guļ. Droši vien bija kāda informācija par šo .

Sakiet lūdzu kurā mēnesī uz Maltu ir labāk doties? Lai nav auksts un lai nav mega karsts. Jūnijā, jūlijā vai augustā. Tā, lai ir forši.

ateni
Jā, bija informācija par to, ka tieši pusnaktī sāksies akcija, cilvēku bija tik daudz, ka airbaltic lapa vienos erroros, vispār neko atrast nevarēja.

Mēs Maltā bijām pēdējā augusta pusotrā nedēļā, bija šausmīgs žarons, es miru nost, bet es slikti panesu karstumu. Bet es pieļauju, ka tur visu vasaru tāds žarons.

Upene

Es agri no rīta iepirku:

Krēta 215 uz degunu turp atpakaļ (būtu lētāk, ja pirktu nedēļu agrāk, bet man vajadzēja konkrētus datumus);

Tbilisi 116 uz degunu turp atpakaļ

Nožēloju, ka nepaņēmu Venēciju. No rīta bija 88, bet tagad jau ap 300 eiro tie datumi, ko es gribēju.

Papildināts 31.10.2023 15:05:

ateni
e-pastā dienu iepriekš bija info.

Papildināts 31.10.2023 15:06:

Maltā forši ir septembra beigās/okobra sākumā - laiks silts un jūra arī. Vasarā tur nevajag braukt. jūnijs - augusts tikai maniaki brauc.
Pavasarī ir silts, bet jūra auksta vēl.

Indza

ateni
Nez, a kā varēja zināt, ka naktī sāksies tā visķeršana? Naktī tak cilvēki guļ. Droši vien bija kāda informācija par šo .

Vakar bija pilni soctīkli, informācija AirBaltic lapā, un privāti e-pastā.

Kas nu kuram interesants. No tā, ko vajadzēja man - konkrētas valstis konkrētos datumos kur jau ieplānoti pasākumi - tiešām nekā izdevīga nav.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

BODOLLINO

Uz Tivatu tikai dārgas biłetes

ateni

Upene
Ai, lapa visu rītu kārās augšā. Pats jūnija sākums man paņemts uz Maltu, moš nebūs mega liels žarons.

Tak reku Turcijā, Kiprā žarons un cepiens sākas no jūnija vidus. Līdz jūnija vidum ir okei.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101