Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

Upene
Varētu piekrist par tiem maniakiem, ja vien maniakus neierobežotu skolas brīvlaiki bet, jā, ja uz mani neattiektos skolas brīvlaiki, brauktu septembrī/oktobrī.

Upene

Es skolas brīvlaikā braucu (rudens) un pavasarī kombinēju maija brivdienas.

Tā kā es pirms nedēļas jau pavasarim nopirku, man šausmīgi negribējās iet skatīties, cik lēti bija visķeršanā. Bet pusdienlaikā jau vairs nekā tāda īpaša. Tur kur gribēju, bija tikai nākamā gada septembris, bet man gribējās oktobri.

ateni

Meitenes, kas bijušas Maltā jūnija sākumā, karstummīlim būs ok?

Katru gadu lidoju uz Turciju, ja klimats un karstums līdzīgs, tad man būs ok. Bet, ja karstāks, tad jel nezinu....

Papildināts 31.10.2023 18:47:

Grifindore!
Nopirku Burgasu par 429 eur pieciem cilvēkiem.

Sakiet lūdzu vai šī cena ir 5 pieaugušajiem? Uz kuru mēnesi nopirkāt?

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Upene
Malači! Mums kaut kā ne vienmēr tā sanāk

ateni
3 pieaugušie, 2 bērni. Jūlija sākums.

Papildināts 31.10.2023 19:44:

Šīs Airbaltic akcijas noteikumos, šķiet, bija rakstīts, ka bērniem biļetes maksā tikpat cik pieaugušajiem.

ateni

Grifindore!
Aa, skaidrs. Nu forši. Manuprāt Ļoti laba cena priekš 5 cilvēkiem.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Miegalacis

Ļoti gribēju uz Splitu vai Dubrovnikiem ieķert biļetes pa izreklamētajiem 88 eiro abos virzienos, bet naktī netiku līdz pirkšanai, lapa nenormāli kārās. Pēc tam man vajadzīgajos datumos nebija tādas cenas, tad paņēmu uz citurieni. Vispār vairākiem galamērķiem tik lētas cenas sen nebija redzētas,nācās ierobežot sevi, lai nesapirktu visam gadam

Spulgacite

Es nopirku sev biļetes uz Valensiju pa 130 vienai personai. Un sev ar meitu paņēmu uz Dubrovnikiem pa 173. Gribēju uz Tivatu, bet uz turieni bija dārgāk.

Laurukss260

Es iegāju ziņkārības dēļ, jo vēl nezinu savu atvaļinājumu grafiku. Ja zinātu , spiestu pa pogām, jo tagad uz Rodu man ar vīru biļetes izmaksā ap 500 , uz atlaidēl pa 270 varēja dabūt. Biki Škrobīte ir .

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Miegalacis
Es pagājušajā gadā paņēmu Splitu par 379 eur uz pieciem, bet, jā, arī šogad bija lētas tās biļetes. Horvātija gan šausmīgi dārga palikusi (uz vietas, ne biļetes)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101