Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

Laurukss260

Varbūt kādu interesē - šonedēļ nedeļās nogalē smagā rokas bagāža par 1 eiro.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Indza

Laurukss260
Jā, akcija forša, bet vai to ir iespējams izmantot iepriekš veiktajām rezervācijām? Man neizdevās. Tiesa, tā ļoti neiedziļinājos.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Spulgacite

Indza
Jā, es arī mēģināju pievienot jau esošanām rezervācijām, neļāva.

Laurukss260

Indza
Spulgacite
Ek, žēl gan. Varēju jau uzsaukt nākamā gada ceļojumiem, piemēram.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

ateni

Indza
Spulgacite
Laurukss260
Airbaltiks vēlas, lai cilvēki pērk Melnās piektdienas piedāvājumus un kā bonusu iedod nododamo bagāžu par 1 eur.

Man Maltai atnāca 40% kupons uz @. Izmantoju un nopirku uz mums diviem vienu nododamo bagāžu.

Šodien samenedžēju visas lietas, kas saistītas ar ceļojumu uz Maltu. Esmu priecīga, ka man viss sanāca.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Miegalacis

Epastā par to 1 eiro un 12kg bagāžu bija pasniegts tā, ka sapratu, ka tas darbojas arī iepriekš pirktiem ceļojumiem, jo tur bija poga "pievienot bagāžu" .starp citu, tikai svars ir tad atļauts lielāks vai arī drīkst būs lielāki somas izmēri?

Papildināts 24.11.2023 20:35:

Man sanāca interesanti, visķeršanā biju nopirkusi 2 ceļojumiem biļetes, uz epastu atnāca atlaide koferim 40% piedāvājums tikai vienam no ceļojumiem, otram nē, lai gan tieši otrajam vajadzēs.

ateni

Miegalacis

Bagāža tikai par 1 €Tikai Melnās piektdienas nedēļas nogalē līdz 27. novembrim pērkot biļeti, pievieno smago rokas bagāžu par 1 € katrā virzienā. Ar smago rokas bagāžu varēsi ņemt līdzi lidmašīnas salonā 12 kg somu parasto 8 kg vietā.

Papildināts 24.11.2023 20:38:

Miegalacis
Pieļauju domu, ka kupona kods der abiem Jūsu nopirktajiem lidojumiem.

Indza

Miegalacis

tikai svars ir tad atļauts lielāks vai arī drīkst būs lielāki somas izmēri?

Tikai svars. Rokas bagāžas izmēri paliek nemainīgi, tāpēc jau tā ir rokas bagāža. Diezgan regulāri izmantoju šo smagākās bagāžas opciju, parasti atpakaļceļā.

Domāju, ka kupons der vienam no ceļojumiem. Pamēģiniet sākumā tam, kuram vajadzīgs vairāk.

ateni

Man arī atnāca atlaide lielajai bagāžai, bet nav vajadzības pēc tādas.

ateni

Indza
Man vajag nododamo bagāžu. Uz mums diviem vienu.

Indza

ateni
Es saprotu. Tuvajos lidojumos esam iemācījušies iztikt bez nododamās. AirBaltic šajā ziņā ir diezgan pateicīga kompānija ar saviem bezmaksas 8 kg ar iespēju papildināt. Atkrīt klapatas ar nodošanu, gaidīšana pie saņemšanas, nedod Dies' vēl noklīst - arī tāda pieredze ir. Un vispār, jo mazāk mantu, jo vienkāršāka dzīve. Protams, ir reizes kad bez lielās bagāžas neiztikt, bet tad tikai atpakaļceļam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101