Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

Miegalacis

Kā jūs organizējat "tikai atpakaļceļam" bagāžu? Tad jau jāskraida un jāmeklē, kur uz vietas iegādāt koferi, svešā valstī/pilsētā ne vienmēr vienkārši izdarāms.

Miegalacis
Var vienkārši vienu no rokas bagāžas koferiem piekrāmēt smagāku. Atļauti ir tie 6-8kg, sapērcies sierus vai šķiņķus uz 15kg un vairāk.

Indza

Miegalacis

Tieši tā, vienu no rokas bagāžas koferiem piekrāmēt smagāku. Savulaik braucienos ar mērķi iepirkties esmu ņēmusi arī lielu mīksto somu līdzi rokas bagāžā, kuru atpakaļceļā nododu. Ok, dzērienu pudeles vai ko citu plīstošu tādā veidā neatvedīsi, bet apģērbu, apavus, sierus vai šķiņķus - mierīgi.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Tigresss

Man kā Indza - liela viegla mīkstā soma līdz.

BODOLLINO

Es arī parasti paņemu nododamās bagāžas somu tikai atpakaļceļam un līdzi paņemu lielu somu, ka salocītu ielikt rokas bagāžā. Ja plānots iepirkt apģērbu, ļoti ērti. Lielākai drošībai var paņemt arī plato skoču, ar ko somu papildus aplīmēt.

ateni

Indza
Uz siltajām zemēm mums vajag vismaz vienu nododamo bagāžu.

Jo es negribu ar Airbaltiku lidostā ņemties pārsvara dēļ. Paziņai te nesen bija pārsvars, nācās piemaksāt.

Man patīk, ka ir nododamā bagāža- viss vajadzīgais smuki salikts, arī sauļošanās krēmi, kas siltajās zemēs vajadzīgi vienmēr. Rokas bagāžā tos salikt nevar. Bet mēs esam katrs piešāvušies darīt kā katram ērtāk.

Es vispār sākumā nožēloju, ka paņēmu Airbaltikā Maltu. Pec aviobiļēsu iegādes pačekojot izmaksas, kas mūs sagaida tur uz vietas, visam ir kosmoss. Es runāju par to, lai atpūta ir forša, bez kapeiku skaitīšanas ceļojumā. Bet laikam, kā vienmēr man izdodas izlīst caur adatas aci, un finišā man sanāca tīri forša cena ar lidojumu, bagāžu, transfēru un viesnīcu ALL inslusive pie smilsu pludmales.

Pēdējās izmaiņas: ateni, 26.11.2023 20:45.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Miegalacis

Es pagājšnedēļ paskatījos naktsmītņu cenas Barselonai aprīļa beigās, gandrīz apkritu. Nudien nebiju redzējusi "superior klases numurus ar koplietošanas tualeti" un vietu divstāvīgajā gultā 14vietīgā istabā pa 100 eiro pa nakti. Ā, 100 sanāk laikam uz diviem, nu tad 50. Arī tās naktsmītnes, kam vērtējums 3.5 un sienas no papīra, nekautrējas likt gandrīz 100 eiro par nakti. Palikt kaut kur dikti ārpus centra un samaksāt baigo piķi par metro un tērēt daudz laika tikai, lai tiktu uz centru arī kaut kā nav vilinoši. Nav lēti, bet tādas tās cenas ir un ja grib tur braukt, tad ar to jārēķinās.

Indza

Jo es negribu ar Airbaltiku lidostā ņemties pārsvara dēļ.

Tā jau nav tikai AB fīča, jebkura aviokompānija var iečārdžot sodu par virssvaru. Tāpēc ir labāk ievērot noteikumus un atļauto svaru nepārsniegt.

sauļošanās krēmi, kas siltajās zemēs vajadzīgi vienmēr. Rokas bagāžā tos salikt nevar.
Kāpēc nevar? Jūlijā biju Barselonā, septembrī un oktobrī Kiprā un Malagā, katrā vietā uzturoties nedēļu, karstumā līdz + 32 grādiem. Protams, ka rokas bagāžā ņēmu līdzi sauļošanās krēmus, ne prātā nenāca ceļot bez tiem. Ok, Malagai atpakaļceļam bija viena nododamā bagāža (uz pieciem), bet ne krēmu dēļ.

Bet mēs esam katrs piešāvušies darīt kā katram ērtāk.

Protams! Man jau arī labāk patīk pēc iespējas mazāk piedomāt pie kaut kā, seviški ceļojot. Tomēr par to bagāžas naudu var tiiiik daudz ko citu foršu sadarīt. Pat vēl kādu ceļojumu iegādāties. Katram savs! Lai foršs ceļojums!

Miegalacis

Paldies par atbildēm, kaut kā nebiju iedomājusies par salokāmo somu. Es ar nododamo bagāžu parasti saprotu kārtīgu cieto koferi, kur droši var sakrāmēt arī pudeles/jebko citu, kas nav atļauts rokas bagāžā un tad arī pie reizes visus šķiņķus, sierus vai ko nu katrs ved uz mājām.

Indza

Miegalacis
Njā, Barselonā ir trakas cenas naktsmītnēm.Toties salīdzinoši draudzīgas cenas veikalos un ēstuvēs, un ērts metro tīkls. Ar Hola karti braukāt ir izdevīgi un nebūt ne dārgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101