Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

Miegalacis
Turpceļā ņem kā rokasbagāžu mazo koferi un iekšā līdz kādu mīksto somu, atpakaļceļā nodod koferi kā nododamo bagāžu, bet mīksto somu atstāj pie sevis.


Trīspadsmit

Miegalacis
vēl jau var būt tā, ka ne visas viesnīcas ir izdomājušas par nākamā gada cenām. Šo nesen stāstīja arī vienas tūrisma firmas pārstāve, ka viņi nevarot zināt vēl nakamā gada cenas, jo viesnīcas viņiem nedodot nākamā gada cenu lapas. Runa bija par dažādu Eiropas valstu viesnīcām. Tā kā ir vērts paskatīt pēc kāda laika. Paskatījos to viesnīcu, kur pati reiz paliku - tai cenas tikai šim gadam pieejamas.

Papildināts 27.11.2023 20:52:

Miegalacis
Mēs toreiz cenas dēļ palikām Castelldefels - ļoti tuvu Barselonai, pie jūras un arī ērta satiksme-vilciens. Autosbusi arī bija - tie ilgāki.Tā kā toreiz bija 2 bērni līdzi (viens no tiem pusaudzis), tad izvēlējāmies viesnīcu ar baseinu, par kuru Barselonā nebūtu ne runas.

Estrema

Kad plānoju apartamentus iepriekšējā oktobrī, cenas ap centru bija pa 200€/n. Apmetāmies netālu no lidostas pa 90€/n. Bookingā skatoties, Barselonas rezumē - baisas cenas par sliktu kvalitāti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101