Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

Indza

vai nu ļoti patiks vai nepatiks.
Man ir līdzīgs viedoklis par Kipru. Oktobra sākumā biju uz nedēļu. It kā Eiropa, tomēr tik atškirīga. Pirmās trīs dienas nepatika nekas, izņemot skatus un siltos vakarus. Tas ir, ja nedzīvo visu laiku sterilā viesnīcas terirotrijā un iziet ārpus tūristu vietām.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Piekrītu par to Maltas patikšanu vai nepatikšanu. Man reti kura valsts nepatīk, bet Malta ne visai. Es pat nevaru paskaidrot kāpēc. Tūristu ļoti daudz, tādu cilvēku koncentrāciju kā Zilajā lagūnā nebiju redzējusi nekur. Un tur visiem iekštelpu apskates objektiem ir īss darba laiks. Līdz 15, 16 daudz kas.

Madride forša, arī +40 grādos Var dienas ceļojumā doties uz Toledo un vēl šur tur (aizmirsu nosaukumus). Lai teiktu, ka baigi ir tur redzēt, nezinu. Man patika baudīt Madrides mazās ieliņas ar apstādījumiem, to savādo arhitektūru

Trīspadsmit

Ievice
Kad brauksi uz Madridi?

Mums jūnija pirmā nedēļa. Tagad tik jāskatās, kur braukt nebraukt. Domājam izmest loku ap Madridi un tad kādas dienas arī pašā Madridē. Pagaidām tik zinu par Toledo un Cuenca un vakar skatījos, ka bērna priekam būs atrakciju parks vai akvaparks. Pati mācos spānu valodu, diezgan labi jau zinu, Tā ka es ar jau labu laiku gribēju kaut kur aizdoties, kur cilvēki runā spāniski.

Par Maltu man komentāru nav. Bet par patīk vai nepatīk - es reiz biju Bergenā, kādas 5h siltā, saulainā vasaras dienā, un man nepatika. Šogad atgriezos uz 3 dienām un patika viss. Tik labi pārgājieni un skati iespējami. Tā kā iesaku arī citiem šādu galamērķi īsajam braucienam. Tur gan esot liela iespēja uzrauties uz sliktiem laikapstākļiem, bet nu man paveicās.

Ievice

Trīspadsmit
Ziemā uz dažām dienām

Papildināts 04.11.2023 16:03:

Spāņu valoda spāņu lielpilsētās ļoti noder. Nezinu nevienu citu valsti, kur tiiik nelabprāt runā angliski.

Papildināts 04.11.2023 16:07:

Ja par Maltu, daudzas plaši izreklamētās vietas ir pārpildītas, netīras un pārpildītas. Piem., man nepatika St Peters Pool. Bet ir tik ļoti daudz cita skaista, ko redzēt.

Papildināts 04.11.2023 16:11:

*pārvērtētas

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Ievice
Man patika St Peters pools. Mēs gan bijām vakarpusē, kad mazāk cilvēku. Vispār Malta diez gan netīra, pilns ar cūkām, kas savus benārus izmētā pa visurieni, pludmales pilnas ar benčikiem

Ievice

Grifindore!
Pati vieta man arī patika. Bet mēs tur tikai izpeldējāmies, uzkavēties nebija vēlmes. Bija pilns un netīrs. Klintis tiek noskalotas tikai rudens ziemas sezonā, kad nāk D vēju vētras. Jo tuvāk rudenim, jo tur netīrāks.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Ievice
Piekrītu par to netīrību. Mēs gan uzkavējāmies tur ilgāk, meita ar vīru lēkāja no tās klints

Ievice
Tu tik uzkrītoši par Korfu jautā trīs tēmās. Šovasar bijām. Patika ļoti. Tieši daba. Sabiedriskais transports ir diezgan ērts apskates, kultūrvēsturisko un izklaides objektu sasniegšanai. Nē nu, atsevišķas pludmales jau arī tur ir pa ceļam. Bet, ja gribas pludmales tā, ka ir laiks arī tās pludmales izbaudīt- tad nomas auto. Jo ekskursijas tur ir foršas, bet piesātinātas, un laika pludmalēm kā tikai redzēt tur nepietiek.Dzīvošana vasaras sezonā ir padārga, bet ēšana utt - nelikās nekas pārmērīgs, līdzīgi citiem kūrortiem.

Papildināts 04.11.2023 17:07:

Par akciju - gribēju Maljorku jūnijā vai Kanārijas skolēnu brīvlaikos. Jau pirmajās divās stundās, kad sistēma kārās, vairs nebija labu cenu. Šoreiz paliku neko nenopirkusi. Pirms gada ieķēru gan Kipru, gan Korfu, gan Sicīliju par akcijas cenām.

Ievice

ziile123
Paldies par atbildi. Resp., ja no rīta brauc uz vienu reģionu, paliek, izstaigā, papeld un vakarā atpakaļ, sabiedriskais autobuss varētu būt ok? Kuros maršrutos braucāt ar autobusu? Ekskursijās, ko organizē ar autobusu, tur laikam peldēšanai laika maz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101