Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Airbaltik visķeršana 2024.

ateni

Ievice
Mēs ar busu braucām tikai uz akvaparku un pašu Korfu vecpilsētu. Citus objektus ar ekskursiju busiem, bet redzēju sabiedriskajā transportā ekrānus ar katra maršruta pieturām - apskates objektiem. Nu tur - ja gribi Sisi pili, tad jābrauc ar to busu, ja gribi akvaparku - tad ar to utt. Gan jau ka var ar busu uz reģionu un tad izstaigāt. Atkarīgs arī no tā, kas ir braucēji.

amarillis

Ievice
Korfu jāīrē auto,tā ir visforšāk taču,piebraukt,kur gribās,izpeldēties,apskatīt,paēst utt.Ar sabiedrisko uz pludmali man nešķiet ērti.Uz galvaspilsētu gan braucu,numurus neatceros,dzīvoju tuvu tam tiltiņam,kur lidmašīnas jāskatās.Bet vispār Korfu nekādu dižo iespaidu neatstāja uz mani,tāpat,kā Zakinthos.

ateni

Grifindore!
Indza
Ievice
Meitenes. Šobrīd ir tā, ka neko nesaprotu par to Maltu. Mums būs tikai 7 dienas. Drasēt no vienas viesnīcas uz otru laikam negribēsies. Varbūt tikai pagaidām tā šķiet.

Es atradu labu viesnīcu ar ALL Inclusive pie smilšu pludmales. Es tā atķeksēju viņu, lai ir acu priekšā.

Lūdzu apgaismojiet - cik apmēram uz cilvēku dienā aiziet ēšanai un dzeršanai. Galējības neizskatīsim, bet tā, lai cilvēks ir paēdis.

Un cik saprotu tur nekādu smilšu pludmaļu nav vai varbūt kļūdos. Es vienu viesnīcu atradu, kas atrodas Mellīhas klusā vietā, blakus līcim L-Ghadira.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

zance

ateni
Malta ir maza un ļoti akmeņaina.Neredzu jēgu mainīt viesnīcas pa salu.Un,ja izdevās atrast viesnīcu ar smilšu pludmali,ņem ciet.

Upene

Es vispār esmu secinājusi ka šobrīd visi populārie galamērķi ir pilnigi garām salīdzinot ar laiku pirms 5 gadiem - pārpildīts un netīrs. Man tikko bija Tenerifes kultūršoks. Nepatika.

Ievice

ateni
Maltā, ja nepatīk akmeņu pludmales, izvēle ir maza. Vēl labs variants ir viesnīcas ar savu pludmali uz klints un ar trepēm, kas ieiet ūdenī.

Papildināts 06.11.2023 09:46:

Melliehas rajonā vienmēr ir pilni autobusi, lai no turienes kaut kur aizbrauktu.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Upene

ateni
Atpūtas veidi ir dažādi, bet es vairs nekad neņemšu lielo viesnīcu ar Allinklusive. Man Tenerifē bija šādas 8 dienas, man tā sajūta bija pilnīgi kā Trūmena šovā un Murkšķa dienā - katru dienu viens un tas pats, ēdiens negaršoja, bija apgrūtinoši paspēt vakarā uz vakariņu laiku, nesanāk baudīt vietējo kultūru.

Bet man arī ļoti nepatika visa tā lielo viesnīcu ikdiena, tāda mākslīga vide, neredzu nevienu plusu, ja ir interese apskatīt daudz ko ārpus.

Un tādā gadījumā palaidīsi garām Gozo, kas manā ieskatā ir must have.

Par ēšanas izmaksām - mēs parasti ņemam māju/ apartamentus, brokastīs gatavojam paši - omlete, sviestmaizes, pārslas ar pienu.
Dienas vidū kaut ko nelielu uzkožam (augļi, saldējums, kaut kas no līdzpaņemtā), pēcpusdienā krodziņš ar vietējo ēdienu (izmaksas parasti uz cilvēku ap 15 eiro), pašā vakarā vīns, siers, augļi apartamentos.

Beatrise11

Ļoti piekrītu Upenei par tiem ceļojumu galamērķiem pēdējā laikā.

Mēs kā reiz bijām Melliehā, jā, tur pludmales ir foršas, ar smiltīm.Netālu ir arī Golden bay - skaisti skati.

Visi autobusi nebija pārpildīti vai ļoti pilni, X1 - jā, bija pārbāzts.

No Melliehas ļoti ērti aizbraukt uz Gozo. Uz Cirkavu, lielākajai daļai tur autobusu tas galapunkts un no turienes pāri ar prāmi uz Gozo pa lēto.

Papildināts 06.11.2023 11:23:

Bāc, un es tieši gribēju uz Tenerifi

Upene

Beatrise11
Tenerifei nebūtu ne vainas, ja es nebūtu iekūlusies populārākajā dienvidu gala pludmalē un Allinklusivā Nomaļāki ciemati joprojām bija forši.

Vulkāns, lavas lauki, meži, kalni, pārgājieni, protams, fantastiski.

Populārās pludmales un tūrisma ciemati, ZOO, SIAM parks - paldies, nekad vairs.

Papildināts 06.11.2023 11:29:

Un man ļoti pietrūka vēsturiskās arhitektūras. Maska ciemats jā, bet pārējais tīri tūrisma viesnīcas, pat kalnos nekādas vecas pilis, klosteri, drupas, nekā nav.

Papildināts 06.11.2023 11:31:

Beatrise11
Golden Bay mēs uzkāpām kalnos un beigās aizgājām uz burvīgu vientuļu mežonīgu pludmali, kurā dzīvojāmies visu dienu un Golden Bay nemaz nenopeldējāmies.

Indza

ateni
Par Maltu neko nepateikšu, neesmu bijusi. Kiprā uzturējos Limassol, tur ir tumšo smilšu pludmales, kā rupja grants. Publiskās nav pašas tīrākās, bet, salīdzinot ar Barselonas publiskajām pludmalēm, vismaz ūdens ir tīrs. Par privātajām viesnīcu un AI nemācēšu teikt, mums bija samērā vienkārša 3* viesnīca, bet ar baseinu. Ēdināšanas cenas atkarīgas no iestādes "smalkuma". Kopumā šķita lētāk kā pie mums.

Kopumā piekrītu meitenēm - ceļojot ar ģimeni vai draugiem vairs neizvēlamies viesnīcas. Apnīk gan vienveidīgais piedāvājums, gan mākslīgā vide. Pagājušajā otrdienā atgriezāmies no nedēļas atpūtas Malagā, kur īrējām apartamentus. Cēlāmies, ēdām, atpūtāmies un izklaidējāmies kur, ko un kā pašiem patīk.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438101