Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs usg exsperts

Elinchiks

Meitenes! Priekšā 2.skrīnings, kur gribētu lai vīrs dodas līdzi. Bet nesaprotu pie kura lai pierakstās. Nepieciešams eksperts, jo riska grupā, un kurš neiebilst ja vīrs nāk blakus pasēž. 1.skriningā biju pie Apšenieces , bet neiedeva nevienu bildīti, visu laiku klusēja. Iesakiet lūdzu no pieredzes speciālistu!

femmefatale

Es iesaku Mālnieci, ļoti iejūtīga daktere. Visu komentē un raksturo. Bildes ar iedeva.

Elinchiks
Varu ieteikt Dr. Vedmedovsku. Ļoti vērīga, precīza. Vīrs var nākt līdzi, visu pastāsta, ko redz. Paprasa vai saprotam, ka tā ir rociņa, pēdiņa.

deleyla

Malniece ļoti laba ,Bergite arī, bet viņai var nebūt garīgais un beigās nebūs nekāda prieka

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Es arī Vedmedovsku iesaku. Vienmer visu paskaidroja, gan man, gan vīram. Daudz bildes. Plus, tur ir loti laba aparatūra (IVF Riga). Gaju pie vinas uz visiem lielajiem skrīningiem

RĪGAS dzemdību namā Vedmedovska, Domaševs un Bičevska. Labas atsauksmes vēl par Mālnieci un Ezeriņu.

Elinchiks
Ezeriņa. Viņa ir pārāk piesardzīga un varbūt brīžiem specifiskā, bet viņa ir labākā. Nepalaidīs neko garām, pārbaudīs trīsreiz un paņems ārpus rindas, ja ir kaut kas nopietns. BKUS riska grūtnieces pieņem par valsts naudu, iesaku iet tur. Esmu bijusi riska grupā, gāju pie viņas ļoti daudz gan viena, gan ar vīru.

Bet Apšeniece jau neiebilst, ja vīrs (vai pat vecākie bērni) nāk līdzi, tur rociņu un uzdod jautājumus. Jā, ir nerunīga, bet ja jautā, tad visu izstāsta un parāda. Arī bildīti iedod, ja kāda ir labi sanākusi un pajautā, pati nepiedāvās, bet nekad neatteiks. Kā speciālists viņa tiešām ir laba, pamana to, ko citi neredz, bet nevajag kautrēties un pašiem sākt runāt!
No manas pieredzes, viņa nav nelaipna, bet gan piesardzīga, nekad grūtniecei neteiks "viss ir labi", jo tas ir kaut kas, ko neviens speciālists nevar apsolīt, viņa teiks, ka "neko aizdomīgu neredz", "atbilst normai", kas no viņas kā pieredzējuša speciālista ir ļoti daudz un labas ziņas!

Berģīte - vīrs var nākt līdzi. Procesa laikā neuzdot jautājumus, jo dakterīte visu rūpīgi pēta - pēc tam atbild uz visiem jautājumiem. Neucinās, bet daktere ļoti laba

Mana brīnišķīgā daktere un, cik zinu, arī spēcīgākais USG eksperts Latvijā ir dr. Lisnere. BKUS prenatālās nodaļas vadītāja, specializējas sarežģītākajos gadījumos... Profesionāla, gudra, bet tai pat laikā laipna, iejūtīga, patīkama, visu izstāsta, parāda, atbild uz mūsu ar vīru dažreiz stulbajiem jautājumiem... ļoti iesaku!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438117