Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs usg exsperts

Elinchiks

Milija
Vai Tu pie viņas esi uzskaitē? Gribēju tikt auxilia pie viņas, bet pieņem tik reti, ka man principā atteica vizīti.. Biju pie viņas uz skrīningu tikai, bet ļoti patika.

Sharliina

Par Lisneri piekrītu. Tiešām kolosāla. Būtu gribējies arī šajā grūtniecībā uz kādu usg pie viņas. Bet BKUS trāpījās citas. Bet riska grūtniecēm tur ir labi speciālisti. Gan Lisnere gan pēdējā reizē Urtāne sadevās bildes. Par vīru gan nezinu. Es braucu viena.

aswa87
Jā, esmu uzskaitē pie viņas iekš BKUS. Kādreiz gāju pie viņas uz Auxilia, tad sākām plānot mazo, nonācām līdz IVF pie citiem dakteriem un tagad satikāmies BKUS. Domāju, ka var mēģināt uzzvanīt un painteresēties - man šķiet, ka nav tā, ka BKUS ņem tikai augsta riska grūtnieces, bet nevaru apgalvot. Pozitīvi arī, ka viss valsts apmaksāts.

eli25

Viennozīmīgi par Lisneri - eju pie viņas kopš viņa bija jauniņa rezidente. Redzu, kādu darbu viņa iegudījusi savā izglītībā un izaugsmē. Cepuri nost!

Milija
Paldies par info! Es skaitos augsta riska grūtniece, bet nezināju, ka vispār BKUS ņem uzskaitē grūtnieces. Zināju tikai, ka uz skrīningiem tur iet un ģenētiskām analīzēm.

Es ieteiktu ezeriņu, bet nu nezinu kā viņai patīk šovs usg laikā.. viņa tomēr nopietns speciālists , pat dzimumu pateiks pašas beigās un lūdz netraucēt darba laikā ar jautājumiem. Ar vedmedovsku ļoti traģiska pieredze. Biju pati augsta riska grūtniece, nonāku pie viņas - paskatījās un teica iet mājās, bet teica ka kaut kas nav kārtībā. Pēc usg pagāja 20 st. Bērns nomira 37.nedēļā, pati nonāku reanimācija, zaudēju 2.5 l asinis. Ja es gulētu līdz rītam, tad principā es jums te jau neko nestāstītu.

jujuju
Jeeezus, cik zhel (((

elysian

Ezeriņa+++

jujuju
Vai tad tā var būt, ka pasaka, ka kaut kas nav kārtībā un tomēr aizsūta mājās? Man neizklausās pēc viņas.

Es arī par Ezeriņu. Tas gan bija sen, bet viņa bija ļoti zinoša. Tikai pareizi saka, ka nevajag uzreiz ienākot sākt ar jautājumiem, bet visu izskaidro un atbild pēc tam, kad usg apskate ir pabeigta .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438117