Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcdzemdību depresija

ApturiMani

Norma Džīna

Nu vispirms tomēr jāļauj notikt izmeklēšanai. Jāatrod sieviete. Jāizpēta elektroniskie sakaru līdzekļi. Interesanti zināt,kādas bija sievas un vīra attiecības....

humra
Es paklusētu pie pirmās reizes un pirmajam pazīmēm. To, ko domaju , paturot šaurāka loka, jo , lai nu būtu.
bet sabiedrībai būtu nevis jāpiedalās auklēt nelaimīgos bērniņus, bet jāstimulē šādu situāciju nepieļaušanu. Kaut vai ar viedokli

lutekle
Varbūt sievietei depresija sākās tikai pēc otrā bērna dzimšanas.

Lusesita
Es zinu, ka depresija un vd nav viens un tas pats.
Net nezinu, kur aug kajas auklēties ar šo visu, un ka kas- tā depresija, tā vd, tā tas tā sitas. Esmu vecmodīga. Fizisku darbu vajag strādāt .

Lusesita

lutekle

Nav iespējams preventīvi kko tādu nepieļaut. Nu pamēģini nepieļaut, ka kāds salauž sev kāju. Davai, uz priekšu!

Kļavaslapa
Ka nevienam nekas neinteresē un nekādas palīdzības no šīs valsts negaidīt

Tie ir meli.

Lusesita

lutekle

Labāk pateicies Dievam, ka tu nezini, kas ir depresija. Tik pateikšu, ka tāda var piemesties arī fiziska darba darītājiem, parastiem lauku cilvēkiem, sportistiem... jebkuram. Darbs neglābj no tās tumsas galvā.

lutekle
Jāstimulē šādu situāciju nepieļaušanu, kaut vai ar viedokli.

Un rezultātā cilvēks klusēs un izdarīs neatgriežamo. Bet, ja ģimene - vīrs, bērna tēvs, radi, draugi - vismaz kāds saklausītu un saredzētu briesmas un iesaistītos, tad jā - traģēdija nenotiktu. Un varētu runāt, ka situācija nav pieļauta.

Vai tad viņai tā depresija un suicīda mēģinājums bija pēc pirmā bērna? Es sapratu, ka kaut kad nesen, pēc jaunākā bērniņa dzimšanas.
Atbildot uz jautājumu par empātiju, nē, nav un arī tādiem ierindas psihoterapeitiem zināšanas par patiešām komplicētiem gadījumiem ir apšaubāmas, savukārt psihiatri ir ļoti naski uz visādām drapītēm, bet, lai piemeklētu īstās zāles, var paiet laiks un vairāki varianti jāizmēģina, un pa to laiku noteikti ir vajadzīgs nopietns atbalsts mājās, ikdienā. Tas būtu galvenais! Man bija depresija un arī diezgan smgs ocd, ar dažādām tēmām vērsos arī cālī... Bija, kas rakstīja atbalstoši, bet kopumā tas pats stāsts, kas kopumā raksturīgs cālim, ja kāds vēršas ar problēmu - apņirgšana un apsaukāšana. (Savā ziņā tas palīdzēja, jo sapratu, ka manis iedomātā problēma nav problēma, bet tikai problēma manā galvā.)

lutekle
Fizisku darbu vajag strādāt .
Ej Tu pasaki šo, piemēram, šizofrēniķim. Nav ko te luni laist un tēlot, ej strādāt fizisku darbu. Vispār jau depresija, trauksme, obsesīvi kompulsīvie traucējumi ir tādas pašas saslimšanas, nevis slikts raksturs, tām var būt dažādas smaguma pakāpes un cilvēks tur nav vainīgs un nevar vnk "saņemties" vai "strādāt fizisku darbu" un būs ok. Ir vajadzīga cita veida palīdzība, ārstēšana, arī medikamentoza bieži vien. Lutekle, Tu taču it nemaz neesi ne tik dumja, ne nejauka, kā šīs tēmas komentāros iztaisies!

Papildināts 04.11.2023 10:41:

P.S. Fizisks darbs, protams, var būt noderīgs kā viens no terapijas veidiem.

Lusesita
Mediji noteikti apgaismos -Delfi izcēlis saulītē rakstu par pēcdzemdību depresiju, kas ir pieejams tikai abonentiem. Ak, cik mīļi un ar rūpēm par līdzcilvēkiem.... Kauns par tādu mediju.

Visiem rakstiem saistībā ar veselības problēmām un to risinājumiem būtu jābūt pieejamiem pilnā apjomā visiem, kuri to vēlas. Jo informācijas pieejamībai būtu jābūt prioritārai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438163