Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcdzemdību depresija

ApturiMani

Par Kastanja dzīvi ka tik Cālis nezin visvairāk.

O, humora piecminūte tēmā izvērsusies

Lusesita

Kastanja

Tā cāļdarbības noslodze ir pats bezgaumīgākais un nožēlojamākais arguments, kuru lietot ir apkaunojoši sev.

Neesi tu nekāda veca lapsa, lai vai cik 100x tu to pieminētu. Tas, ka tu sakies zinām, cik laika es te pavadu, nozīmē tikai to, ka tu esi te tieši tikpat daudz vismaz. Mana dzīve ir reālāka par reālu. Varbūt pat par tavu. Šaubos, vai tu jebkad esi strādājusi tikpat daudz, cik es. Tev pat sapņos nerādās, kas viss ir jādara sievietei no tēmaa "Sieviete viena privātmājā" . Nākamajā vīkendā būs malka un noteku tirīšana. Tā ka atver tēmu par cāļa dzīvi un nespamo depresijas tēmā. Es atpūšos kā gribu un arī turpmāk tā darīšu. Un man vienalga,, cik tu un citi pavada cālī.

Tā ir kaut kāda augstākā pilotāža cāļa visiejūtīgākajai personai, kas tiešām iedziļinās, piešūt kaut kādu sviestu.

Man arī Lusesita ir absolūtais favorītcāļtēls.

Lusesita
Tā cāļdarbības noslodze ir pats bezgaumīgākais un nožēlojamākais arguments, kuru lietot ir apkaunojoši sev.

Nu tā tomēr nebūs taisnība, jo ja tā būtu, tu uz manu komentāru ar tādiem epitetiem neatbildētu.

Es atceros, kad manam vīram bija ļoti slikti ar veselību pēc operācijām, tu vienīgā pajautāji, kā viņš jūtas, to es atceros un novērtēju. Konkrēti tu neesi mana " ienaidniece" cālī, ja būtu vairāk tādu kā tu, varbūt arī cālis būtu vērtīgāks satura ziņā.

Kastanja
Beidz te vienreiz gausties par savu dzīvi. Kā prati, tā veidoji. Un pat nav slikti sanācis. Dzimta turpinās. Un nedomā, ka tu te esi vienīgā "vecā, viedā". Mēs te esam vesels bariņš +/- tavā vecuma kategorijā. Uzklausām tevi līdzi jūtam, ja vajag. Bet pamatos tev ir normāla dzīve, kā lielai daļai no mums visiem.

Resnā Žurka

Jā, šis ir nozēlojams "arguments". Kas interesanti, te savulaik ir šādos gadījumos analizēta ierakstu statistika un izrādījies, ka šādi "audzinātāji" bieži vien ir sarakstījuši krietni vairāk.

Kastanja
Lūdzu nenogalini jebkādu līdzjūtību pret sevi. Mēs te visi tev līdzi jutām par negaidīti traģiskajiem notikumiem, turējām īkšķus, lai tiec tam pāri, bet šis ir nesmuki. Parādīji, ka biji varonīga pārgurusi zīdaiņa māte, bet nespēji paciest, ka cilvēki atpazina, ka tur ordenis par pārciestu depresiju nesanāk, un paliki nepieklājīgi agresīva.

NoSilence

Konkrēti tu neesi mana " ienaidniece" cālī,
Jēziņ, kas ar cilvēkiem notiek. "Ienaidniekus" sameklēs pat virtuālajā telpā, tam jābūt īpašam talantam. Nav brīnums, ka reālajā dzīvē iet vēl skarbāk.

Tolerance, iejūtība, ētika, empātija, sapratne, spēja diskutēt - mums ir kur augt.

NoSilence
Par tiem virtuālajiem ienaidniekiem arī sanāca smiekli, gribējās pašu nocitēt, ka dzīve ir tur ārā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438163