Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcdzemdību depresija

ApturiMani

Esot kaut kādi pavedieni Annas lietā. Policija ievietojusi aicinājumu medijos.


Rosalia

Labs Diānas Zandes raksts par to, ka nav vainīgo, ir tikai cietušie. Raksta beigās info, kur vērsties pēc palīdzības psihisko traucējumu gadījumos grūtniecības laikā un pēc dzemdībām.

https://www.tvnet.lv/7894183/zande-par-mirusa-zidaina-mates-annas-gadijumu-te-nav-vainigo-tikai-cietusie

https://manabalss.lv/i/2918

Parakstamies par aktuālo.

Cik noprotu jaunumu nav un Anna nav atrasta.


Paranoid

Kā Jums liekas, vai mēs Latvijā - radi, draugi, citas mammas esam gana empātiski lai palīdzētu mammai, kura nejūtas eiforijā par savu zīdaini?

Nav tādu abstrakto "mēs". Ir konkrēti cilvēki, kuri komunicē ar citu konkrētu cilvēku, kuram savukārt ir šādi psiholoģiska rakstura izaicinājumi. Un katrs konkrētais cilvēks tad attiecīgi atbilstoši saviem priekšstatiem un pieredzei vai nu izrāda, vai arī neizrāda empātiju pret citiem. Var jau, protams, mēģināt runāt par to, ka ir kaut kāds sabiedrībā "vispārpieņemtais viedoklis", bet realitātē šāda vienota viedokļa nav. Šī iemesla dēļ paļauties uz kādu vispārīgu atbalstu nav vērts. Psihoterapeits, psihologs, vai arī cilvēki, kuri sekmīgi ir izgājuši cauri līdzīgai pieredzei. Runāt ar cilvēku, kuram nav pašam bijušas kādas emocionālas ķibeles, piemēram, depresija vai vēl kas līdzīgs, vai arī kuram nav profesionālas pieredzes, ir diezgan bezjēdzīgi, un vēl jo vairāk, nav vērts cilvēkus vainot par to, ka viņiem šādas pieredzes nav.


Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Ko ar antifrīzu mežā? Dzert vai?

deleyla

starix
Tur bija pudeles ...lai saindetos pietiek pusi glazes .


ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

starix
versijas ir vairākas. arī, ka ar antifrīzu labi maksē/slēpj pēdas - suņi vairs nespēj tās saost. un vēl versija, ka kādam auto vajadzēja palīdzību.

puku_princese

Kā Jums liekas, vai mēs Latvijā - radi, draugi, citas mammas esam gana empātiski lai palīdzētu mammai, kura nejūtas eiforijā par savu zīdaini?

Atkarīgs no tā, ko saproti ar palīdzību. Varu atbildēt par sevi.

Audzināt to bērnu vai ilgstoši pieskatīt - noteikti nē.

Pieskatīt bērnu neilgu laiku, piem. vienu vakaru vai dažas stundas - iespējams, atkarīgs no tā, cik tuvs cilvēks. Labām draudzenēm - jā, esmu piedāvājusi, ja karies augšā, zvani.

Pastrādāt par bezmaksas psihoterapeitu, bez nosodījuma uzklausīt, ka krata sirdi, atbalstīt morāli - jā, vienmēr, un daru to.


Rosalia

puku_princese
Kāpēc vispār jāpalīdz tādai, kura tikai "nejūtas eiforijā par savu zīdaini"? Jāpalīdz krīzes situācijās. Eiforijas izpalikšana nav krīzes situācija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438163