Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko var apskatīt Rīgā braucēji pa vienu dienu ?

Elana

BODOLLINO

Katram savs
Tiešām, nemaz nezināju Nez kāpēc?

īriete

BODOLLINO
Tur būs jauns, Bērnu muzejs. Pēc gada gan tikai. Bet es 1.decembrī ar skolēniem tur tikšu, uz mūsu bērniem testēs nodarbības.

Ja bērns Rīgā nav bijis vai bijis ļoti sen uz neko neatcerās- sāktu ar Vecrīgas izstaigāšanu, Bastejkalna+Brīvības piemineklis, opera un uzbraukšanu Pēterbaznīcas tornī. Pēc tam aizietu uz Nacionālo Bibliotēku. bērniem nodaļa ir pašā augšā ar panorāmas skatu uz Vecrīgu. Paēstu kautkādā Lidiņā (Elizabetes iela, origo..). ja atliktu spēks un laiks- tad tikai muzejus izvēlētos.

AAfrika

Toties mums gluži labi patika https://www.iluzijumuzejs.lv/, tad gan ir pašā centrā.

Šī gan mums bija vilšanās. Tik masiņš un dārgi. Ja ir būt AHHA vai kur līdzīgā vietā- vispār nav vērts.

Upene

Dzelzceļa muzejs, Latvijas nacionālā bibliotēka;

Vecrīga, Ilūziju muzejs, Pēterbaznīcas tornis, kara muzejs;

Mākslas muzejs, motormuzejs, Digitalarthouse.

Vai Rīgas Motormuzejā un Dzelzceļa muzejā var eksponātus tikai apskatīt vai arī aiztikt?

Gribas aizvest bērnus uz kādu muzeju, bet tāds vecums un temperaments, ka ātri apniks, ja viss tikai ar actiņām.

teeja_bez_bulcinjas

hh_hh
Man un aktīvajam četrgadniekam vairāk patika Dzelzceļa muzejā. Ko apskatīt un pačamdīt ir abos. Bet Dzelzceļa vairāk... Padsmitgadīgajiem puišiem abās vietās vienlīdzpatika

hh_hh
Motormuzejā ir daudz kas (ne viss, protams) arī pataustāms un ir, ar ko tur līdzdarboties. Un ne tikai auto jomā. Esmu bijusi tur vairākkārt, arī ar saviem audzēkņiem, reiz, piemēram, bērni pat rindā stāvēja, lai varētu iekļūt vecajā telefona būdiņā un paklausīties. ko tur klausulē stāsta (ko tieši - neteikšu, lai paliek pārsteiguma moments). Man citas lietas likās interesantākas, bet nu re - aizrāva arī šāds objekts.

teite

AAfrika
Mēs bijām pirms ahha un patika (tas gan bija pirms gadiem 5 tagad varbūt kas mainījies). Tieši tāpēc, ka pieejami uzreiz, ja ir 1-2h spontāni brīva laika. Un nav jābrauc uz Tartu.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

īriete

Vakar pēc Leļļu teātra izrādes uzbraucām ar liftu 26.stāvā uz Skyline bāru Radisson viesnīcā. Manām (5 un 7 gadi) ļoti patika gan liftā, kam stikla siena, gan bārā, bijām vienos, ļoti maz cilvēku, daudz brīvu galdiņu abās pusēs ar iespaidīgiem skatiem, garšīgi kokteiļi un laba kafija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438165