IVF, ICSI, IUI Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Pippa

Ritucis
Es saprotu ka tur ir tada veidlapa kur abi parakstas, bet tada lieta ka kaut ko paraksta uz gadu? Man vispar virs lidzi nebija. Es parakstiju par abiem- neviens pat neiepīkstejās ka jābūt vīram blakus.

Pie Fodinas arī var būt grūti tikt, jāzvana administratorei, jāstāsta situācija, jo bija laiks, kad Fodina jaunus pacientus neņēma.

Pippa
Viņš man parakstīja papīru maijā, bij arī datums jāliek līdz kuram tā atļauja būs derīga. Tad kad transfērs, uz līguma liku savu parakstu un vīra paraksta vietā rakstīju - atļauja un datumu.

Pippa

Ritucis
Nu katrā ziņā man klīnikā nekas tāds nav bijis.

Ampula

Katrā klīnikā ir sava politika saistibā ar dokumentiem un pilnvarām.ivfR sledzot līgumu par med.apaugļ.proced. ir punkts kurš nosaka cik lielas pilnvaras sniedz tev tavs partners rīkojoties ar biol.materiālu.un tur nav laika limita.ejot uz fet paraxtīf piekrišanu procedūrai vajadzēja tikai man.

deleyla

Norway paraksta līgumu abi

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Turpinot par sajūtām pēc FET, šodien 7. dienā bija nedaudz pelēki (?) izdalījumi. Būtībā uz neko baigi neceru, jo iepriekšējās divas reizes bija absolūta 0. Analīzes pēc 3 dienām, ja nebūs reizes sākušās jau.

cipsis

Ritucis

Anciite32

Mellenes

special Ausma2023

īpašā karsējmeiteņu deja -Pippa

līdzjutēju ovācijas -pukainaa

taures marša pavadījums - Hopeandfaith

saldējums -Ampula

Sveikas !

Meitenes kuras ir tikušas pie bērniņa un kuram ir PCOS , iesakat lūdzu klīniku un ārstu kurš ir palīdzējis jums ,lūdzu

Un cik jums kopā izmaksāja viss process?

jasminszied
Ceri uz to labāko! Varbūt viss būs kārtībā un analīžu rezultāti būs labi! Vai Tu lieto ari kādus medikamentus/injekcijas? Iepriekšējās reizēs nebija nemaz pieķeries?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438175