IVF, ICSI, IUI Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
squirtle

cheers12
Man draudzene gāja pie Dr.Gasiņa.

Sveikas! Esmu My Clinic kliente. Šogad sākām procesu par Valsts naudu. Pirmajā reizē Oktobrī nesanāca.. simptomi bija diezgan izteiksmigi pa pilnu programmu,bet rezultātā HCG 8 un nekā.. pašlaik turpinam pa savu naudu.. ar visam zālēm utt. Ap 1200€ Šobrīt rit pēc tranfēra 5. diena ,bet simptomu ziņā nav nekā.. ir satraukums un neziņa vai tas ir labi vai katra reize var but tik atšķiriga pēc trasfēriem?

Šoreiz pat nestresoju, kā būs, tā būs. Esmu jau izdomājusi, ja nesanāks, mainu klīniku.

Šovakar vēl bija nedaudz rozā izdalījumi un tad pazuda pavisam. Tad jau vai nu pieķērās vai nē, jo mreizēm vēl par agru, krampji arī nav.

Man ir Amalgen, Estrofen un Prednidazols. Iepriekšējās reizes nebija pat pieķēries. Bet šī ir reize jau beidzot pēc ārstēšanās-bija lielas antibiotiku devas jādzer.

Papildināts 04.11.2023 23:09:

Jusiite
Katra reize katrai sievietei pēc transfēra var būt atšķirīga. To es tiešām esmu sapratusi gan pāri, gan no citu stāstiem. Atliek tikai turēt īkšķus un gaidīt

jasminszied
Man ari bija doma,ka ja varbut nesanaks mainit kliniku,bet aprunajoties ar dakteri likās ,ka viņi jau tikai cilveki kas izdara savu darbu,un embrijam janokarto savs eksāmens arī.domaju ka no embrija ģenetikas un kvalitates viss stipri atkarigs ne no klīnikas. Bet protams kaut kads % ir gan jau klinikas ari.

Mēs izteresim visus embrijus un tad laikam labosim Vīru jo kas zin varbut atrodas veids kā labot situaciju.
man paziņai abas reizes pec transfēra nebija nekadu sajutu un nesanaca tāpēc šoreiz bailes piezogas.
Respect mums visām kas iet cauri šīm dzīves grūtībām! baigi jāsaņemas!

Izturibu visām

Ausma2023

Jusiite
Tev sanāca ET/FET divus ciklus pēc kārtas?

Cik embrijus izdevās iegūt?

Anahita

cheers12
Man ir PCOS. Pie saviem dvīņiem tiku ar dr.Barkānes palīdzību (Embrionā). Pietika tikai ar medikamentiem pastimulēt ovulāciju.

Ausma2023

Bija 5 embriji.1 neizdzivoja pie sasaldēšanas.palika 4.. visi ir 5dienīši.. Mums ir racionāla domāšana un negribējām laiku vilkt garumā.. dakteris teica ka dzemde esot gatava uzņemt uzreiz pēc Mr tad nu tā turpinājām..

Mums bija IVF- PCSI Pirmā Valsts reize bija neveksmiga, bet simptomu ziņā visspēcīgākā un bija pieķēries uz īsu brīdi. (Lāzeru ņēmam papildus). Pēc šī 3. Dienā sākās Mr tad zales nelietoju un pēc Mr bija USG viss labi bija un atsāku Estrofem un Utrogest lidz atkal 1. Novembrī ielikām izredzēto nu jau pa savu naudu.Tikai šajā reizē nav pilnigi nekadu simptomu. Un ņēmām visu ko vien varēja papildus paņemt klāt gan līmi gan lāzeru jo ir palikuši embriji kas vairs neskaitās top embriji.

Anahita
Kā jūs uzzināt kā vajag pastimulet ovulāciju ka tā nenotiek? Es ovulaciju jūtu praktiski katru mēnesi, izskatās ka kreisā puse vienmēr dominē. Bet kā zin kā folikus plīst un viss notiek? Mēnešreizes katru mēnesi, varētu teikt sanāk pratuski 14-15 pēc obulacijas pazīmēm. Ja viss izklausās kā vajag, viņa arī var nenotikt ? Vai ja jā uznantk zāles ai pastimulētu,varētu būt iedarbīgāk?

Papildināts 05.11.2023 10:54:

Pēdējais teikums- ja izdomā pastimulēt ar zālēm ovulacija notiek tas skaidrs, bet kaut kādā veidā iedarbīga? Saprotu ka var būt tādā gadījumā nevis 1 bet 2 folikuli

femmefatale

Dzuula23
Par notikušu ovulāciju liecina plīsušā folikula vietā izveidojies dzeltenais ķermenis. To var redzēt sonogrāfijā.

femmefatale
Bet bez usg ir kādi kritēriji pēc kā var noteikt? Teiksim vai vispār ir iespējams ka ir visas pazīmes par ovulāciju bet tā nemaz nenotiek?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438175