IVF, ICSI, IUI Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
OdzinaPodzina567

Dzuula23
Ja nelieto progesterona preparātus vari nodot progesteronu 7.dienā pēc dienas kurā Tev šķiet ka bija ovulācija. Ja būs labs rādītājs kādi 30-60 tad ir labs dzeltenais ķermenis izveidojies un ovulācija ir bijusi.

Anahita
Man notiek ovulācija , ir bijusi LA, olvadu pārbaude viss esot labi , vīra analīzes neteikšu ka ir labas , bet ārsts teica ka apaugļot dabiski spējīgs

Bet jau 4 gadi nekas dabiski nav sanācis.

Tāpēc drīzumā iešu iestāties rindā , viņa cik zinu tagad ļoti raiti iet tāpēc velku nedaudz garumā, jo nezinu vai pietieks iekrājumu vai vēl nedaudz piekrīt

Tāpēc meklēju veiksmes stāstus meiteņu ar PCOS , interesē kurš ārsts jums ir palīdzējis tikt pie ilgi gaidītā bērniņa un cik ir izmaksājis viss process

OdzinaPodzina567

cheers12
Man arī ir nosliece uz pcos bet ar savu regulāro ovulāciju. 7 gadus nevienas grūtniecības visas analīzes kas veiktas mums ir ok pirmā stimulācija ivfR mums diemžēl pa tukšo tagad ejam EGV ar donori jo nav vairs ne spēka ne laika ne pacietības gaidīt gribas jau bērniņu ātrāk ceru ka būs embrīši un kāds arī pieķersies. Jo man aizdomas ka mums arī dabīgi tie embrīši veidojas bet tieši pieķerties nespēj. Tāpec šaubas ka vispār sanāks.

justme

cheers12
Ir zināmas meitenes, kas pie Brikunes ava clinic gāja ar PCOS un ir bēbīši uz rokām, bet ar med.apaugļošanu.

OdzinaPodzina567
Lai jums ātrāk beidzot piepildās sapnis !

Vēl tāds dīvains jautājums... bija aizdomas ka nesanāk jo ir pārāk bieži dzimumakts , 2 reizes dienā .. varbūt tāpēc? Bija aizdomas ka vienkārši nespēj astaiņi normāli sagatavoties lai viss notiktu dabiski :?

Papildināts 05.11.2023 13:18:

justme
Par šo dakterīti arī esmu dzirdējusi ! ))

Paldies !

OdzinaPodzina567

cheers12
Jā tā varētu būt par iemeslu protams nevar tik bieži pat katru dienu tas ir par biežu.

cheers12
Noteikti tik bieži mīlējoties, astaiņi nespēj nobriest. Mums daktere ieteica 1x ik pēc divām dienām, tad arī ovulāciju nevar nokavēt.

Hopeandfaith
OdzinaPodzina567

Nu vot kaa. Labi mēģināsim grūtāko ceļu un tad jau redzēs. Jo ierindas ginekologi par šo pat nekad nebija jautājuši. Pati kautkā uzraku info )

Anahita

Dzuula23
Kad pirmo reizi aizgāju pie dakteres, viņa pēc USG nolēma, ka pietiks ar tabletītēm. Pāris reizes mēģinājām, izdevās.

Bet mans lielais bērns pieteicās dabīgi, bez jebkādas iejaukšanās. Varbūt tam arī ir nozīme, nezinu.

cheers12
Mums doks teica, ka vajag 2-3x nedēļā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438175