IVF, ICSI, IUI Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
deleyla

kaneelmeetra
Nezinu ko ieteikt jo pati šajā cikla biju ļoti sacerējusies ir bēdīgi. Un noteikti tu jūties bezcerigi, dusmigi, vīlusies un vnk sap

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Godīgi pat nezinu kā jūtos. Šobrīd, tikai jautājums ko talāk, ka atgriezties ierindā. Šobrīd jūtos tāda nelaimes čupiņa.

deleyla

kaneelmeetra
Bet nekas 100% nav vēl zinams

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

deleyla
Tu pie saimuškinas?

deleyla

justme
Ja .Bet nu šoreiz likās ka vispār interesē nekada.

Pateica ka dhea īsti jēgas nav .

Kā sākas mr lai zvanu un ka šomēnes man nesmerejas tas varbūt zāļu dēļ. Endometrijs pārāk biezs .pēc stimulacijas histero

justme

deleyla
Man kaut kā viņa pēdējā laikā liekas baigi haostiska. Rīt man vizīte, atklāti arī pateikšu, ka nu jūtos nedroši, kad tā pēkšņi ārsts maina domas, lai gan iepriekš ir sarunāts savādāk. Tiešām krīt uz nerviem.

Muļķības par dhea, pati man teica dzer, klīnikā esot arī, lai pērku un dzeru . Godīgi uz pēdējām 2 stimulācijām vairāk viņu nedzēru, jo piebesīja. Diži nekas labāks tāpat nebija.

Ja tev sāksies mr piektdienā, vari neziņot, viņa neatbildēs, jo tas nav viņas darba laiks tas tā no pieredzes.

deleyla

justme
Man viņa 7diena ir braukusi uz kliniku veikt usg .

Man vairs nav jēgas tagad mainīt ārstu jo decembrī 41g nepaspēšu pat zāles iepirkt citas ..

Man gan lasot netā atradu ka endometrijs īsi pirms mr ir līdz pat 16mm Man ir 17 viņa teica ka daudz par daudz

justme

deleyla
Man arī pašā sākumā sestdienā brauca veikt usg, kad stimulējos. Bet šobrīd ir kaut kāds lūzuma punkts. Negribu lai mani vienīgo iespēju sačakarē.

deleyla

justme
Nu es ar nevēlos pēdējo iespēju sacakaret

Papildināts 13.11.2023 13:33:

justme
Man gan 7dienā brauca vēl seprembri

Sveikas. Pēc Jūsu pieredzes- aptuveni cik ilgi jāgaida atbilde, kad ņemts paraugs no dzemdes uz imunitāti/ killeršūnām?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438175