Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gaiši izdalījumi grūtniecības 5. Nedēļā

Elizabetuks

Sveikas. Pagājušo trešdien biju pie gunekologa, kura uztaisot usg konstatēja grūtniecības 5. Nedēļu. Taču augļa oliņa bija tukša. Daktere teica, ka vēl esot agrs un ir normāli vēl neredzēt pašu augli. Viņa teica ja sākas asiņošana, tad jādodas 2x nodot hcg analīzes lai saprastu vai hcg aug vai krītas. Kā arī daktere konstatēja 5cm cistu. Šodien parādījās minimāli brūngani/rozīgi izdalijumi. Tikai uz tualetes papīra. Un tikai noslaukot pirmo reizi. Pēc dažām minutēm gāju otru reizi uz wc un izdalījumus neredzēju. Vai man ir pamats satraukumam? Un vai hcg analīzes nodot jau rīt, vai labāk nogaidīt? Zinu jautājums muļķīgs, taču esmu salasījusies visādus stāstus un ļoti uztraucos..

sammer

Elizabetuks
Noteikti nodod HCG un arī progesterona analīzes, tad būs skaidrs, vai ir atbilstoša dinamika.

Sharliina

Elizabetuks
Es nodotu hcg neatkarīgi no asiņošanas, lai saprastu vai grūtniecība progresē.

Chicago

Sākumā tikai HCG un progesterona kontrole ļauj spriest par grūtniecības attīstību.

Ja progesterons ok, tad var būt brūnu asiņu izdalījumi gan no cistas, gan asinis no hematomas. Var ietekmēt un var neietekmēt grūtniecību.

Sveikas 07.11. Hcg bija 37121 un pg 58,6. Tagad 10.11. Hcg ir 42990. Daktere teica ka aug, bet lēni. Nesaprotu cik lēni tas ir. Un vai ir pamats satraukumam..

Papildināts 10.11.2023 20:10:

Sveikas 07.11. Hcg bija 37121 un pg 58,6. Tagad 10.11. Hcg ir 42990. Daktere teica ka aug, bet lēni. Nesaprotu cik lēni tas ir. Un vai ir pamats satraukumam..

Sharliina

Elizabetuks
Kāpēc vispār šādā termiņā vēl kontrolē hcg, tas vairāk stresu rada. Kad tev usg nākamais, tad arī viss būs skaidrs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438191