Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazuļa svars neatbilst laikam

Madara16

34.nedēļa - USG bērna svars 1.8kg, kas esot par maz, 37.nedēļā jāiet uz kontroles USG, pārējie mērījumi gan esot normā un atbilst laikam.

Vai kāda ar šo ir saskārusies?

Cik nopietni tas varētu būt?

Sharliina

Madara16
Nereti tie svara mērījumi ir neprecīzi. Jāskatās cik tā +/- kļūda. Cik daudz lasīts, kad sola lielus bērnus bet dzimst ap 3kg. Vai usg ir 3 kg bet dzimst 4kg. Es vēl nesatrauktos. Sagaidi usg. Ja viss cits bija normā, tad centies nepārdzīvot pirms laika.

deleyla

Madara16
Man arī solīja maziņu. Teica būs max 2,5kg ...beigās piedzima 3,7kg .

Bērnu ko solīja virs 4kg piedzima zem 4kg

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

man pedejaaa grr , pedejaa usg ari teica ka auglis atpaliek..gan svaraaa , gan izmeeeros..un diezgan daudz (par kadam 3 ned) ja bija 37 , tad teica ka izskatas uz 34, es biju shokaa..bet piedzima 40 ned ar normalu svaru , garumu uttt...54cm un 3644kg..

reali kljudijas usg

Papildināts 07.11.2023 23:21:

Jāpiebilst ka pēc 10 dienam man lika nākt atkal uz usg , biku bija paaudzies , bet vienalga atpalika par kādam 2 ned

nekas jau nekur neatpalika , vai nu saguuulies kautka ka nepareizi nomēra , vai usg aparāts ne tāds , kas to lai zin

Resnā Žurka

Madara16
Mana pieredze: usg pateica svaru par 1 kg mazāku kā nosvēra nākamajā dienā pēc piedzimšanas.

Manuprāt svarīgākais, lai pārējie mērījumi ir normā. Pie tam vēl jau laiks paaugties.

Evdokija

Man arī kļūdījās izmēros. Solīja lielu, bet piedzima zem 3kg.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438207