Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas notiek ar algām?

Laasminja

Pirms laika, laikam jau gads sanāk ? - johaidī! - rasktīju, ka ZB darbs, kad jāstrādā pa vakariem, gribi negribi. Nu, vairs negribu. Vai pareizāk sakot, nevaru vairs tā turpināt. NU un iegādu cv.lv - kas tās par algām, atvainojiet? Mārketinga drektors -1800, ok, mārketinga speciālists 2000 bruto arī ir, bet ir arī 1600 (lidl). Tad jau varbūt palikt tai pašā vietā, kur viss zināms, mazgā smadzenes, bet nu jau vienalga un saņemt savus 2000 bruto?

Esmu vīlusies un atnācu to pateikt un par to papļāpāt. Un pats trakākais, es neesmu 20-gadniece... man jau krietni pāri 30, vairāki bērni un lēkāt pa pļavu kā sienāzis es nevaru... Varbūt jāmaina nozare? It kā reklāma taču nav tā pati apakša... vai kļūdos? Kur labi ir pelnīt, iesakiet ā, sadales tīklā laikam, ja? Par skolotāju kļūt lūdzu neieteikt. Nav to iemaņu :P

Patricia L

Laasminja
Kas Tu esi un/vai, kas gribu būt? Varbūt arī ne tur skatos, ne visu zinu, bet izskatās, ka speciālistam parastajam bruto 2tkst. ir ok. Man tas arī liekas ok, bet, ja ir otrs pelnītājs, ja ir vēl kādi materiāli/nemateriāli bonusi darbā, ja darbs neēd nervus. Ja esi, gribi būt vadītājs, pusvadītājs, daudz strādāt, tad tas ir par maz.

Nu sataisi savu veiksmīgu biznesu. Algas ir mazas bet darbinieki nāks un peļņu sev dividendēs un administratīvajos izdevumos izmaksāsi.

Cilvēkiem vajag lētus un labus produktus - ražo tos. Izkonkurē kādu kas rauš naudu.

Papildināts 10.11.2023 06:46:

Par mārketinga direktoru ar 1800 tevi var nepaņemt.

Un direktori ir tie kurus var ātri atlaist ja švaki direktorē.

Četri vēji

Nav jau jālec uz sitienu tūlīt. Strādā, bet paralēli skaties piedāvājumu, turi ausis vaļā un, ja ir atbilstošs paziņu loks, vari meklēt arī caur to. Jo labās vietas ne vienmēr nonāk vispār līdz brīvam tirgum.

Par skolotāju kļūt lūdzu neieteikt. Nav to iemaņu :P
Nu tur arī neiesaku lekt iekšā, ja 2000 bruto šķiet par maz. Jo solītie 2500 (kurā vēl gadā), visticamāk, ir un paliks kārtējās pasaciņas, pagaidām ir puse no tā - 1224 par 36 stundām (var, protams, būt vairāk, ja saliekas vairāki faktori, bet noteikti mazāk, kā tev pašlaik). Nākamgad 1368.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Es pirms pus gada palūkojos vakances un tagad atkal. Bišķi šoks!

Tiešām algas ir kritušās???

Laikam pavasarī daudzi iet prom, lai pa vasaru atpūstos. Tad bija gan vakances tā, ka ir, ko izvēlēties, gan jau algas.

Tagad uzliku filtru ar savu vēlamo algas ciparu un tur tikai viena man atbilstoša

pelēkais nezvērs

Tiešām algas ir kritušās???

Apkures izmaksu bums beidzies, tad nu nav pamata vairs maksāt vairāk. Kuras te bija tās bankas, kuras ziemā publiski plātījās, ka saviem darbiniekiem maksās pie algas speciālu piemaksu, lai viņiem vieglāk pārdzīvot apkures sezonu..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно - Barbie ..     

Es esmu tā vadītāja ar 2000 eur bruto, kas priekš mana darba nav daudz, citur maksā par to pašu vairāk. Bet mani darba bonusi- neviens mani nečakarē, darbs liekas mierīgs, bet es mierīgi tolerēju arī stresa situācijas, pusdienās mierīgi varu aizklīst uz 2-3h un neviens mani nemeklēs, darbu beidzu piecos un pēc tam par to nedomāju. Labi dažkārt ievelkas sapules uz vairākām stundām, bet tas ir reti.

Par algām runājot, mūsu pusē ir veikalu tīkls Citro, kādreiz tas bija Top, un darbiniekus tur meklē visu laiku. Bet algas ir no 700-900 eiro, jo dziļāk laukos veikals, jo alga mazāka. Un tad rodas jautājums, vai tam uzņēmumam neiet, vai viņš vienkārši negrib darbiniekiem maksāt, laikam jau tomēr tas otrais variants. Vēl nesen viņiem bija intresants darba piedāvājums, meklēja tīkla administratoru, prasības jāpārzin datorsistēmas, bet izglītība pietiek vidējā, jo alga 900 eiro.

Tikko paskatījos cv.lv, manā jomā algas ir līdz 4000 eur/bruto.

Patricia L

Jauna ēra
Tuvojas arī ZS un gada mija, daudzi ņems brīvāku, tāpēc negrib čakarēties ar intervijām un apmācībām. Citiem nav budžeti iedalīti vai tml. Sezonalitāte.

inna1986
Pievienojos, var paciest 2 tkst., ja viss pārējais darbā apmierina.

pelēkais nezvērs

A mums, a mums maksāja valstī noteiktos 30 eiro par darbu mājās kovidlaikā. Pabalstu apkurei nemaksāja, jo baigais čakars, bet visiem palielināja algu par 100 eiro. Tas, protams, nosedz tikai 2 apkures baterijas no piecām, bet tomēr.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438219