Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas notiek ar algām?

Laasminja

var paciest 2 tkst.
Paldies par ļaušanu sajusties sūdam.


malacis

Laasminja
Varbūt jāmaina nozare?

Jā. Mārketinga speciālisti tādi smadzeņu skalotāji vien ir, nu gluži kā propagandisti.

Algas ir dažādas. Manā specialitātē ir no 2000 - 3600, ir arī no 983-1399.

Man ir 1484 uz papira. Gribētu ciest tos 2000.....

pelēkais nezvērs

Man ir 1484 uz papira. Gribētu ciest tos 2000..

Webčatā droši vien var pelnīt daudz daudz vairāk..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно - Barbie ..     


Miegalacis

Es arī apmēram gadu monitorēju algas savā jomā, pagaidām samazinājumu neesmu novērojusi, toties esmu piefiksējusi pāris uzņēmumus, kuriem bez pārtraukuma ir izliktas vakances uz konkrētu pozīciju, lai gan alga izskatās tāda, par kuru es labprāt pieteiktos. Savukārt tuvu cilvēku bija paziņa ieteicis kā labu speciālistu citā uzņēmumā, tie pasauca uz interviju, sākumā bija noskaņojušies maksāt to, ko parasti visiem maksā, respektīvi, neko daudz, bet viņš nepakautrējās paprasīt, cik gribēja, jo bez darba nebija un sliktākajā gadījumā tad paliktu esošajā darbā. Tie noelsās, bet piekrita un tagad jau domā, kā vēl pielikt pie algas, lai nepazaudētu viņu, jo visi rādītāji ļoti uzlabojušies kopš viņš tur sāka darboties. Tāpēc tās no-līdz algas, lai arī parasti neiet pāri robežai, tomēr ne vienmēr ir akmenī kaltas, un kā jau te teica, ne visi piedāvājumi tiek līdz cv.lv. Ja darbs nav neciešams, tad vienkārši regulāri skatītos, kas pieejams, ar laiku gan jau kaut kas piemērots atradīsies. Pa to laiku varbūt var arī kaut ko apgūt papildus, lai audzētu savu konkurētspēju.

Patricia L

Pufis
Neviens cilvēks, kas strādā nav sū....

2 tkst. kā minimums bija domāts autores bēdai, ka nekur citur tik daudz nemaksā. Tad jāpacieš esošā vieta. Savukārt inna un citi saņem tos 2 tkst. un īpaši nesaspringst. Un atceramies, ka tie ir 2 tkst. ir uz papīra. Līdz cāļa slavenajiem 2 tkst. uz rokas vēl augt un augt. lasot šādas tēmas un redzot realitāti, tie ir kārtējie cāleņu slapjie sapnīši vai izņēmumi.

Pieckapeika

laukupele
Ļoti labi zinot to iekšiņu Citro veikaliem, varu 100% apgalvot, ka negrib maksāt vairāk un vispār cenšas apgriezt arī to pašu mazumiņu.

Bet mazpilsētās vispār ir diezgan bēdīgi ar algām

pelēkais nezvērs

Ja Čakšiene darba tirgū bezmaz zemākajai kastai (skolotājiem) par slodzi sola 2 štukas, tad jāsaprot, ka tā vairs nav nekāda labā alga visiem tiem, kuri uz skolotājiem skatās no augšas un uzskata sevi par labāk apmaksājamu šķiru esam.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно - Barbie ..     

magoņmaizīte Berta

Bet mazpilsētās vispār ir diezgan bēdīgi ar algām.

Statistikai varu ierakstīt, ka man 900 bruto par pilnu slodzi. Nesen redzēju vakanci šim amatam citā Latvijas galā, tur tikai 800 bruto. Tiesa gan, neredzēju, vai par pilnu slodzi vai samazinātu. Katrā ziņā tendence tāda ir - mazināt slodzes. Un, kad nu speciālistu ar kaut cik atbilstošu izglītību un vēlmi (iespēju) strādāt par tādu algu kādā ciemā vnk nav, tad sameklē kādu, kas bezizejā parakstās braukāt no kaimiņciema, vai lielāka miesta ar savu auto. Bet nu sūdzēties nevar, pastniekiem vispār bēdu ieleja. Ja ir savs miteklis, par kuru jāmaksā tikai komunālie, izdzīvot jau var, bet nav nekāds brīnums, ka jaunie no laukiem un mazpilsētām pazūd un neatgriežas...Pie tam mazpilsētās ir tā specifika, ka speciālistam ir arī Jāstrādā, tā, lai tauta redz tavu individuālo darba rezultātu, nevis vnk jāaizpilda vakance un tavs darbs - labs, vai slikts - ir anonīms...

Ak, jā un veikalos par to 900 algu ir maiņu darbs - 2 dienas no vietas no 8 līdz 22 intensīva darba, pēc tam 2 brīvas. Vai šāds režīms cilvēkam, viņa fizioloģijai, ģimenei, saimniecībai, utt. der labāk nekā 8-17 katru dienu, par to katram spriest pašam...

Nēnu, par to, ka mārketingam, reklāmistiem par savu nenovērtējamo pienesumu sabiedrībai jāsaņem virs 2000, spriest atturēšos, galu galā tie ir privāti biznesi, ja sabiedrība pērk jūsu preci un var atļauties apmaksāt, par ko ne A varbūt, pirmajās rindkopās aprakstīto iemeslu dēļ, īsti nevar atļauties, nez...


Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!


malacis
Tie, kas strada saja nozare zina, ka viss nav tik vnk, ka sads darbs ir mazvertigs. Reali, sis ir darbs no kura tiesi ir atkarigi uznemuma ienemumi. Visi te perk zimolus, bet neaizdomajas kapec. Nepietiek uzrazot puem.labu produktu, ja par to neviens nezina, neko ari nepardosi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438219