Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas notiek ar algām?

Laasminja

Patricia L

vilhelmine333
Bet 2000 tkst. bruto ir 1400 uz rokas (ja nav apgādājamo). Izskatās kruta 2tkst., bet uz rokas tikai 400 vairāk. Kas, protams, arī ir krietna nauda.

Bet, ņemot vērā, ka ir cāļģimenes, kas par kredītu noliek 1000 mēnesī, tad laikam ir arī TĀDAS algas. Vīriešiem laikam tā var būt, bet no zināmajām sievietēm, kas labi pelna, visas ir patiešām labos amatos. Pārējām, piemēram, frizierītei, jāraujas no rīta līdz vakaram un vēlams saņemt "aploksnē".

Ja ir savs dzīvoklis, nav citi uzturamie, veselības problēmas, utt, tad ap 1000 ir normāla summa vienai personai. Man, kad bērni tagad prom studē, bija šoks paskatoties kontā, cik maz izlietots pārtikai pēdējos mēnešos.

Patricia L
nu ja l.aikam jau atkarigs algas izmers no katras giemes dzivesveida..ja krediti utt,tad beigas ari daudz pari nepaliek...tiem,kam savi iapsumi,bus izdevigak

man piememram ir izdevigi,ka darba baro divreiz diena,es reali ietau;pu diezgan naudu uz esanu..plus darbs netalu no majas,nav tranpsorta izdevumi

tapat laba veselbas apdrosinasana,kas ciiem nav vispar vai japerk sudiga pa savu naudu,ka man radiniecei skola...

Katrā profesijā ir savs algu diapazons - atkarībā no tā, cik lielu pievienoto vērtību tas ģenerē un cik viegli ir aizstājams.

Ja kādā profesijā piedāvātās algas ir zemas, tad nekas citas neatliek, kā pārkvalificēties uz profesiju, kurā tās ir augstākas.

Ja kādā profesijā piedāvātās algas ir zemas, tad nekas citas neatliek, kā pārkvalificēties uz profesiju, kurā tās ir augstākas.

Vai arī sasniegt izcilību savā profesijā.

Paldies par diskusiju... jā, 2000 izklausās labi, bet ir 1400 uz rokas. Dzīvei pietiek, bet sašļuku, jo nāca apjausma, ka tie laikam aŗi ir griesti, jo baigi pa karjeras kāpnēm kāpt un kļūt par bosu netaisos un negribu un nemāku nemaz. Ņemo vērā, ka jāuztur bērni un ziemas zābaki maksā, cik maksā, un bērni aug... sapratu, ka rūpīgāk jāskatās, kur tērēju Man bija tiešām radies priekšstats, ka pa šo gadu algas ir augušas, jo taču inflācija un la laaa. Iegāju cv.lv - a tur tās algas tādas pašas un dāzviet pat zemākas kā pirms gada. un vakanču nemaz tik daudz nebija.

Tā, lūk. Plus vēl tas maldinošais - izvēlies IT un pelni. Kur lai es mācos to IT, kad jau jāpelna nauda, jāauzdina bērni? Riga Tch girls? No tā ir jēga? Cik esmu dzidējusi, tur aiziet meitenes ar lieliem sapņiem par kursikiem, ka nu tik pelnīs, bet čušš vien sanāk.

Papildināts 11.11.2023 12:06:

Li
Ja ir savs dzīvoklis, nav citi uzturamie, veselības problēmas, utt, tad ap 1000 ir normāla summa vienai personai.
Jā, piekrītu. Bet, lai izaudzinātu tos bērnus, samaksātu kredītu un tiktu līdz tai stadijai - bērni studē, kredīts nav jāmaksā, varu ēst vienu vistu veselu nedēļu - līdz tam ir jātiek! Un lai tam tiktu, tad vajag vai nu omes mantojumu vai 1000 uz cilvēku tajā laikā, tad 4 cilvēku ģimenei vajag 4000 saņemt.

Nu 1400€ uz rokas ir ļoti ok, ja nav jāuztur visa ģimene vienai.

Laasminja
Kā IT jomā strādājošs cilvēks varu ieteikt mācīties nevis no 0 programmēšanu/testēšanu kā visi tie tech girls piedāvā un mēğināt noķert tos, kas jau 20 gadus tajā jomā strādā, bet gan mācīties to, kas varētu pievienot vērtību esošajai profesijai. Nezinu tik labi mārketingu, tikai piemērs - ja marketinga speciālists super labi saprot Adobe campaign, nu tā IT spečuka līmenī, tad tā būtu pievienota vērtība darba devējam. Ja proti datu analīzi, piem, Powerbi, tas arī. Arī programmēšanas pamati var palīdzēt, piem, automatizējot ikdienas darbus.

pelēkais nezvērs

Bet 2000 tkst. bruto ir 1400 uz rokas (ja nav apgādājamo). Izskatās kruta 2tkst., bet uz rokas tikai 400 vairāk. Kas, protams, arī ir krietna nauda.
Bet, ņemot vērā, ka ir cāļģimenes, kas par kredītu noliek 1000 mēnesī, tad laikam ir arī TĀDAS algas.

Bet, ja ir sava māja, tad to tūkstoti mēnesī vari atdot nevis par kredītu, bet gan iekrāt. Un gadā sanāk tiešām jau krietna nauda.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно - Barbie ..     

It māca nevis lai kāds pelnītu naudu bet lai nograutu algas arī tur.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438219