Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mamma un atpūta mājās?

kristianna

Piparlapa
Eee, pag, nopietni? ja kāds gul vanna/ duša iet, tad cits iet uz poda?

labrencija

Pl. 21 lai būtu gultā un aizmiguši. Tad viss vakars brīvs. Ap pl. 13 pusdienu miegs. Ja ieradina bērnus pareizā režīmā, tad i bērniem labi, i mamma nav izbesījusies.

Piparlapa

lutekle
2gadnieks un 4gadnieks jā, ko darīt, ja dzīvoklī ir 1 apvienota vannasistaba? Nekad nesēdēt vannā? Kāpt ārā pēc 10 min, jo bērnam vajag pačurāt?

labrencija

Jā, un tēvs lai liek gulēt bērnus. Lasa pasaku, dzied dziesmiņu.

Gemma

kristianna
Vīram tas ir easy. Man nav uz to tiesību?

Tiesības tev ir, iespējas šobrīd ne - jo bērniem tu esi vissvarīgākā.

Nav vērts sist vīru par to, ka viņš nevar tevi pārspēt tā, lai liptu ap viņu, ne tevi. Katram savs, viņš tiešām nevar būt kaut kas vairāk (klauns) nekā ir.

Zini, tās mammas, kur ir otrādi, bērni līp ap tēti, kad vien tas mājās, arī mēdz Cālī sūdzēties, jo jūtas nemīlētas. Man liekas, ka viņām sliktāk.

Atpūtai iespēju tev jāmeklē pašai, rēķinoties ar esošo situāciju - ja tu esi ar bērniem, tad viņi līp ap tevi. Tātad vai nu bērni jāved ārā, vai pašai jāiet uz spa, parku, veikalu, masāžu, kursiem, kafejnīcu vai viesnīcu - kā nu tev vajag un vari.

Atpūta jāieplāno tieši tāpat, kā citi darbi.

Man atpūta ar diviem maziem bērniem sākas vakaros pēc deviņiem, kad abas gultās un aizmigušās. Pa dienu nereāli, bērni grib spēlēties ar mani un kaut nošaujies. Gan jau pāries, izbaudu so mirkli, jo bērni ātri aug un drīz tas viss beigsies.

Tulip

kristianna
Piekriītu Sofija, Tev pašai ir pienākums rūpēties par sevi.

Padomā, kāpēc ir tik grūti nospraust elementāras robežas savām vajadzībām. Ja iemācīsies, ieguvēji būs visi. To arī novēlu.

Ar tik maziem bērniem atpūta mājās ir neiespējama(tik vien,cik nakts stundās,kad bērni aizmiguši). Lai kā tēvs ar viņiem darbotos,šā vai tā pēc brītiņa savajadzēsies mammu,un kāda gan atpūta vai aizmigšana,ja pie durvīm klapējas un kliedz! Brītiņš atelpas iespējams,tikai izejot no mājas. Tā nu tas ir,kā te citas rakstīja-nāks pusaudžu gadi un tad paši lūgs,lai mamma aiztaisa durvis vai virnkārši nebūs mājās. Bērni grib pie mammas un tas ir normāli,lai cik mīļš un jauks arī tēvs būtu.

Mama_Bear

Man ir tāda paša vecuma bērni. Atpūtai iespēja ir, kad bērni guļ vai nav mājās. Vīrs mēdz aizbraukt ciemos pie savas mātes vai māsas ar bērniem, lai man ir miers. Manam vīram gan arī nav nekādas atpūtas kamēr bērni ir blakus, mums viņas ir prasīgas pret abiem.

Izlasiet ka grāmatu Franču bērni nespļaudās ar edienu . jautājumi par berniem uz poda tieši tad, kad vannene aizņemta , un vakars sev, atkritis.

tiesa, visiem tas nav pieņemami, bet tad nav ko žēloties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438259