Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mamma un atpūta mājās?

kristianna

kristel

Ej ārā - viena. Vai izsūti vīru ar sīkajiem ārā un ej sēdi stundu vannā, sēdi dīvānā, guli uz grīdas vai stāvi uz galvas.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kukainis

Ļoooti labi saprotu!

Man palīdz: vīrs uz rotaļlaukumu, es mājās drusku atpūšos, tīru un sagatavoju pusdienas viena pati netraucēta. Tik daudz laika, lai es visu to laiku atpūstos, mums nav.

Vakaros man sanāk atpūsties blakus istabā tikai ar skaņu slāpējošām austiņām. Lai es nedzirdu viņu čalošanu. Ar austiņām pietiek ar 15min, bez pēc stundas vēl besis.

Papildināts 20.11.2023 16:39:

Esmu gan vannojusies, gan dušojusies ar bļaušanu aiz durviem. Izlieku tik ārā mazo podiņu. Ar laiku pierod visi pie šādas kārtības.

Sviestabeka
Un nē, es tiešām arī pēc šīs diskusijas nesaprotu, kur ir pārslodze sievietei ar bērniem mūsdienu tehniskajā pasaulē pat tad, ja vīrietis neiesaistās
Bet, tā kā vairumu mājas darbu veic gadžeti un bolts...

Kāds gadžets salāpa caurumu zeķubiksēs, kas izrauts uz skolas krēsla? Kāds piešuj jakai pogu? Kāds gatavo ēdienu? Kāds ieliek/izņem veļu veļasmašīnā? Kāds gadžets saloka, izgludina un noliek skapī? Kāds sašķiro, kuras drēbes liekamas kurā skapī? Kāds ieliek/izņem traukus no trauku mazgājamās mašīnas? Kāds cep cepumus tirdziņam? Kāds palīdz iemācīties lasīt, rakstīt, reķināt? Kāds palīdz pusaudzim gatavoties pārbaudes darbam? Kāds pārbauda vai drēbes/apavi ir atbilstoš izmēra un derīgi valkāšanai? Kurš redz, ka deguns tek, vai dzird, ka ir klepus, vai jūt, ka ir paaugstināta temperatūra?....Visās nosauktajās un vēl daudzās citās, gadžetu nozīmība ir ļoti pārspīlēta. Ne vienmēr ir iespējams vīra atbalsts, jo cilvēki ir dažādi. Ir pacietīgi un mazāk pacietīgi, tāpec katrs dara to, ko var. Nežēlojos, ka nav vīra atbalsta, nežēlojos par dzīvi, esmu laimīga, tikai dažreiz ļoti nogurusi. Es saprotu, ka ir cilvēki, kas dzīvo citos apstākļos, bet ir arī tādi, kas nedzīvo pilsētās un pat tuvumā esošajās pilsētās "bolt" ir tikai reklāmā redzēts vārds. Katrs vērtē no sava skata (maka) punkta, tāpēc viedokļi ir atšķirīgi.

Viens risinājums vīrs ar bērniem pastaigā,otrs austiņas un atslēga vannas istabai..Neticami bet fakts bērni ātri izaugs un atlaidīs mammu ,ja viņa būs konsekventa un ieviesīs noteikumus,teiksim jūs netraucējat mammu vannā un par to saņemat bonusu(arī ar vīru var šādi sarunāt )

Papildināts 09.01.2024 16:08:

Viens risinājums vīrs ar bērniem pastaigā,otrs austiņas un atslēga vannas istabai..Neticami bet fakts bērni ātri izaugs un atlaidīs mammu ,ja viņa būs konsekventa un ieviesīs noteikumus,teiksim jūs netraucējat mammu vannā un par to saņemat bonusu(arī ar vīru var šādi sarunāt )

De Oro

galaktika
Ja tev būtu bērni, kuri ceļas 6, neskatoties, ka ir brīvdiena, līdz 9 tu jau būtu ne tikai paēdusi un apģērbusies, bet arī daļu darbiņus apdarījusi, tv izskatījusies, telefonu izskrollējusi un pat sāktu nedaudz garlaikoties.

Papildināts 22.01.2024 20:03:

Un kāda vaina gulēšanai mašīnā? Man, piemēram, līdz zoodārzam kādas 40 minūtes ko braukt, kāpēc gan bērni nevar kārtīgi izgulēties pa to laiku? Aizbrauc līdz veikalam un, ja vēl guļ, tēvs arī var bez sirdsapziņas pārmetumiem telefonu pabakstīt, kamēr mazie pamostas. Tu savējos ar varu turi nomodā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438259