Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mamma un atpūta mājās?

kristianna

Vabole.

Vai autorei tas kā palīdz?

Bet es arī iesaku, vnk ej vannā un ja pirmajās reizēs pabļaus pie durvīm, tad iekšā netiekot sapratīs, ka nekā nebūs.

Resnā Žurka
Nu nevajag tos vīriešus norakstīt. Ja ne t,ad kāda velna pēc bērni jārada ar tādiem,kas dibenus kasa,kamēr bērni jāpieskata?

Blēņas bērni sadara arī mammu uzraudzībā, tā, nu nevajag...

Papildināts 13.11.2023 09:55:

vienreiz
Vai autorei tas kā palīdz?
Būtu jāpalīdz. Jāsāk saprast,kas kurā vecumā bērnam būtu jāvar, nevis aizved uz b.d. un gaida,kad Jānīti izklaidēs. Visām mammām būtu jāzina bērnu attīstības posmi un tas, kas viņiem būtu jādara pašiem.

Kad tētiņš atmetas uz dīvāna, mammai jāmetas blakus. Drīz bērni arī būs dīvānā un tētiņam vēlme zvilnēt pāries.

Un ja tā pavisam nopietni, tad reāli jau te nveina viņai nevar palīdzēt. Viņai var palīdzēt viņas vīrs un tikai. Ja gaida uzaicinājumu - aizej, mīļā, atpūties, tad izklausās, ka te nebūs.

Eju vannā, bērni uz tevi. Nu ticiet man, nenokritīs gabals no bērniem pa to stundu tēva uzraudzībā. Tad jau nevar arī laist pagalmā spēlēties ar tēti, vai doties uz spa vai ārā, ja vīrietis tik nevarīgs un neaptēsts,ka nevarētu pat vannas stundu pavadīt ar bērniem. Te problēma visdrīzāk ir sievietē, jo viņa gaida,kad viņai piedāvās atpūtu, pati neuztic vīram bērnus un visu uz sevi nes, kamēr atverot muti noteikti daudz ko varētu sarunāt.

Kad bērni ko prasa, tā arī teikt - ej pie tēta, tētis tev iedos, tētis palīdzēs, utt. Ar laiku bērni sapratīs, ka visu to pašu var dabūt arī pie tēva.

Resnā Žurka

Vabole.
Runa ir par spēju noteikt robežas un pieprasīt vīrietim to, kas nepieciešams, runājot skaidru valodu. Ja vēl nezini, tad vīrieši ir tādi radījumi, kas vislabāk saprot tiešā tekstā. Bieži vien gadās, ka pašai sievietei tas ir jāiemācās pieņemt.

Blēņas bērni sadara arī mammu uzraudzībā, tā, nu nevajag...
Blēņas no blēņām atšķiras. Kuras bērns atļausies, ir no audzināšanas un telpas iekārtojuma atkarīgs - bīstamas vai nekaitīgas. Man ir vairāk par vienu bērnu un visi pilnīgi atšķirīgi savās interesēs un izpausmēs. Attiecīgi no vecākiem ir atkarīgs, kā vecāks katram bērna iezīmē viņa robežas un kā vecāks pats kopār ar otru vecāku prot šīs robežas noturēt. Lielākās cūcības, ko manējie ir atļāvušies, ir sazīmēt ar zīmuli uz durvīm (tātad, mājās tiek ievērots princips, ka bērns lietas, ar kurām var nodarīt kādu kaitējumu sev vai īpašumam, saņem tikai vecāku uzraudzībā, tiek apmācīts lietot un patstāvīgi izmanto, kad prāts pietiekami nobriedis). Šāda sistēma nekādi neierobežo bērnu radošumu, taču ierobežo riskus.

Taaapati

Ja runa ir tieši par gulēšanu un atpūtu dēļ fiziska noguruma un miega bada, tad tas ir sarežģītāk, jo tur tiešām kādam ir jāaizved bērnus no mājas lai ir klusums un miers un var nosnaust diendusu vai ielīst vannā. Atceroties savu bērnkopības laiku, lielākā atpūta un dopings, bija kad kāds mani palaida no mājas ārā. Banāli pavazāties pa tc, nopirkt kādu jaunu lupatu, pasēdēt vienai kafejnīcā, paskatīties pa logu un padzert kafiju vai tēju. Tētiņš maz bija mājās, kritiskā brīdī pamperi mācēja nomainīt un bērnu ratiem pa jūrmalu staigāja un arī vēlāk bērnu laukumu apguva. Vecvecāki ņēma staigāt, sevišķi mans tēvs, jo bija brīvāks. Bet tieši iziešana no mājas uz dažām stundām, būšana ar sevi, deva vislielāko efektu, kad atkal gribējās skriet mājās darīt un varēt.

Papildināts 13.11.2023 10:21:

Katru dienu tas protams nenotika.

Gemma

Ja ir darbs un bērni, tad loģiski taču, ka bērniem to mammu vajag. Gribētu vairāk, jāiztiek ar tik, cik arī, tāpēc ķer katru iespēju.

Gan jau nāk arī paši spēlēties, bet apmierināt saskarsmes vajadzības ar mammu viņiem šobrīd daudz svarīgāk.

Astoņmizu zobgrauzis

Es gan neesmu tik kritiska. BKA nozīmē, ka ikdienā uz bērnu vajadzībām visvairāk atsaukusies ir mamma. Un, protams, mamma arī turpina atsaukties, kā citādāk. Tā uzreiz to mainīt nevar, un nav ko vīram tur pārmest - man nolasījās, ka viņam nav nekas pretī arī to visu darīt.

Es arī tam gāju cauri, nu ja tiešām kādu laiku konsekventi pasūti mazulīšus prasīt tētītim, neskatoties uz to, ka vienkārši izdarīt pašai tajā brīdī būtu efektīvāk, tad viņi iemācās, ka der arī tētis. Bet tāpat tas nav tā baigi viegli, vismaz man nebija! Un es vairs nepateikšu, no kura vecuma tas vispār bija reāli iespējams. Atceros tikai, ka samaksāju Igaunijā lielajā nacionālajā muzejā par biļetēm, lai pēc knapi trešdaļas muzeja apskatīšanas dotos prom, jo pusotrgadniekam derēja tikai, ja es viņu nesu. Kā liek ratos vai atdod tētim, tā auro pa visu muzeju. Kad vairs fiziski nevarēju panest, devāmies prom. (Protams, varēja jau arī sadalīties - viens staigāt ārā, otrs pa muzeju, bet tas man vairs nebija interesanti.)

īsi sakot - viegli tas nav, bet viņi aug.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

kristianna
. Bet klausīties brēkšanu aiz durvīm, lai laiž iekšā..

Nu paga, paga, tajā neaizslēgtajā durvju pusē ar bērniem taču ir tēvs. Kādēļ Tev slapjai būtu jālec no vannas brēkšanu risināt? Tikai un vienīgi pati esi atbildīga par savu robežu nospraušanu. Un pilnīgs fufels par "galveno vecāku". Pareizi te teica, kurš vairāk atsaucas, tas arī primārais un to elementāri var sabalansēt. Kamēr negāja dārziņā, pa dienām bija mana atbildība, vakaros tēva, naktis uz maiņām (gulēja kopumā labi, bet zinājām, kuram kurā naktī jāreaģē, ja nu kas). Vēlāk jau uzmanība pati elementāri sadalījās. Ja laidām pagalmā spēlēties, vaktējām sadalot pieskatāmo laiku pa pusstundai uz maiņām, var jau būt, ka smieklīgi, bet tas labi strādāja, neviens nebij pārslogots. Gulēt likām uz maiņām utt. Ar bērna tēvu izšķīrāmies, kad viņam bija 10, un arī tad viņam nebija primārā vecāka. Jā, fiziski dzīvoja vairāk ar mani, bet tēvs vienmēr ir bijis vienlīdz klātesošs visās dzīves lietās. Man šķiet, ka māmiņas ar savu svarīgākuma un gudrākuma apziņu pašas uzrauj tos bērnus par 100% uz savas galvas un tad brīnās, kādēļ tēvi neiesaistās un tā arī nenodibina kontaktu ar saviem bērniem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438259