Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabīgie matu kopšanas līdzekļi

somiņa

somiņa

Vai kāda lieto dabīgos matu šampūnus un balzamus? Labprāt dzirdētu atsauksmes.

Patreiz lietoju Wella Elements matu kopšanas līdzekļus, beidzot mati ir mīksti un vairs tik ļoti nespurojas, kopumā esmu apmierināta, taču sūtīju šo to no livin.lv un tad papētīju kas viņiem no matu kopšanas līdzekļiem pieejams, uzrunāja Giovanni produkti, varbūt vērts izmēģināt?

Varbūt ir atsauksmes arī par dabīgajām matu krāsām?

Es nopirku Giovanni sauso šampūnu - pilnīgi bezjēdzīgs produkts, tikai padara matus nespīdīgus.

Astoņmizu zobgrauzis

Es neticu "dabīgajam" kosmētikā. "Dabīgs" pret "mākslīgu" ir mārketinga paņēmiens. Turklāt lietas, kas tiek sauktas par dabīgām, nenozīmē, ka tās nevar būt kaitīgas. Dabīgās ēteriskās eļļas, piemēram. Man tās uz ādas neder nekādā koncentrācijā. (Attiecīgi Weledai ar līkumu, Madara arī man neder). Kamēr visādas "ķīmijas" plus mīnus dara to, ko gaidu.

Matu līdzekļus un vispār visādus līdzekļus vajag izmēģināt, ja interesē, par ko ne.

Ceru, ka tie Giovanni sauso šampūnu neiztaisa par "dabīgo", tas būtu smieklīgi (ja pieņem, ka ar "dabīgs" tiek reklamēts kas bezmaz pie kafijas pieberams; citādi jau būtībā man iebildumu nebūtu, jo visas vielas nāk no dabas).

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

teeja_bez_bulcinjas

somiņa
Vai variet pastāstīt ko vairāk par dabīgajām matu krāsām? Jo mana līdzšinējā mazā pieredze tāda ļoti "dabas bērna tipa". Esmu krāsojusi ar hennu (gan piņķerīgo veidu, kad tonālās gradācijas veido pievienojot pulverim dažādus citus augus, gan vienkārši nopērkot krēmveida hennas krāsu)...un esmu tonējusi zaļgani ar pelašķiem un nātrēm (pirmais strādāja, otrais ne).

NOVEMBRIS86

Vai variet pastāstīt ko vairāk par dabīgajām matu krāsām?

Ir pieredze ar Naturtint krāsu (var nopirkt gan viņu veikalā, gan Livin, gan Drogās, gan citur pameklēt). Patīk, ka nesmird. Nokrāsojas ideāli, arī sirmie mati. Noturība atkarīga no saviem matiem. Esmu apmierināta. Bet Naturtint esot mainījis formulu, un tā arī ir - tas tonis, ko izmantoju agrāk (tas bija 1:1 ar manu dabīgo toni), ir mainījies un galīgi nesanāk vairs tik labs. Bet, nu, krāsošana jau vispār ir eksperiments, kur daudz kas atkarīgs no paša matiem, kādi tie ir un kā reaģē.

Vai kāda lieto dabīgos matu šampūnus un balzamus?
Nav tādu dabīgo matu šampūnu.

Matus mazgāju ar rudzu miltiem vai mālu (melno vai zaļo), kas ir pilnīgi dabīgi līdzekļi, bet ne šampūns. Man patīk un nu jau vairāk kā 8 gadu laikā ne reizi nav bijusi kaut doma pamēģināt atkal kaut ko no ķīmijas.

Dabīgās matu krāsas ir henna un basma. Jaunībā ir lietotas.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

zinu, ka ir, ka gadiem mazgā tikai ar siltu ūdeni, no malas nepateiktu, ka kaut kas citāds

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438271