IVF, ICSI, IUI Novembris II 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
deleyla

O jauna lapina

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Update. Ārste izrakstīja gepreteks, viss izskatās nelabi, pašsajūta tukšums, nodevu HCG redzēs kas tur, ja 0 diezvai Lid trešdienai pēkšņi uzaugs

kaneelmeetra
Ir jācer līdz pēdējam. Protams, grūti saglabāt vēsu prātu, es arī nevarētu....Turies!

deleyla

kaneelmeetra
Turu īkšķus lai viss labi!!

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

kaneelmeetra

Kā sākās smērēšanās, vai tad Tu nenoziņoji uzreiz dakterei? Askorutīnu nerekomendēja lietot?

Nu sākas piektdien, domaju pāries. Brīvdienas kaut kā man negribējās traucēt ārstu, kas laikam ir mana kļūda. Askurutonu sāku pati lietot. Šodien uzrakstīju no paša rīta ārstam atbildēja tikai pēcpusdienā, kad pēc sajūtām jau bija pavisam slikti.

Papildināts 13.11.2023 19:36:

Ārste teica, var smērēties, tāpēc arī panikas nebija. Var un var.

Ausma2023

https://www.tvnet.lv/7896455/infografika-dzimstibas-raditaji-latvija-sogad-sasniegusi-pedejo-100-gadu-antirekordu

Papildināts 13.11.2023 21:14:

Visas cerības uz mums. Jāsaņemas 2024.gadam

Sveikas meitenes,

Sen neesmu te bijusi, bet nu vēlējos padalīties ar mūsu veiksmīgi noslēgušos stāstu, lai katrai ir savs papildus pozitīvais cerību stars!

Tātad, pēc divām neveiksmīgām grūtniecībām 2020. un 2021. gadā, viena dvīņu grūtniecība beidzās ar ūdeņu pilēšanu 20. grūtniecības nedēļā un otra ar vienu bērniņu 18. grūtniecības nedēļā. Mēs nonācām IVF Rīga pie dakteres Fodinas, kur mums pēc rūpīgām un briesmīgi dārgām procedūrām un izmeklējumiem, atrada cēloni un izstrādāja kaujas plānu, kura svarīgākais solis bija mākslīgā apaugļošana ar manu un vīra (konkrētu gēnu sapārošanu, kuri drīkst krustoties).

2022. Gada decembrī mums bija 1. transfērs, kurš neizdevās, bet pie neizdošanās, mēs ar vīru paši bijām vainīgi aiz nezināšanas. 2. transfērs bija 2023. gada februārī, kura rezultāts nu guļ man rokās

deleyla
Es ari esmu pie Seimuskinas. Nevar īsti saprast kāda viņa ir, it ka liekas ok. Brīžiem varbūt tiešām liekas, ka nav ieinteresēta... bet tā jau nevarētu būt. Ja nevienai neizdosies tikt pie bērniņa, tad jau klīnikai arī būs slikti... man vel ir palikusi 2 embriji, ja ar tiem neizdosies, tad iespējams jāmeklē cita klīnika...

Oasis

ZZVAIGZNE
Sirsnīgi sveicieni! ❤️ patiess prieks lasīt šādus stāstus, kad pēc tik rūgtām un sāpīgām pieredzēm tomēr izdodas atrast spēku turpināt!
Ko tieši domā, ka ar vīru bijāt vainīgi pie transfēra neizdošanās?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438281