IVF, ICSI, IUI Novembris II 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
justme

Šis par blogiem

Vakar neizturēju nodevu HCG 6.35. Gulbis diena trešdien. Droši vien jāgaida tendence.

Papildināts 14.11.2023 07:03:

Jau sāku domāt, ja nesanāk, jāiet atkal, fiziski visu varu paciest, 4 potes diena, sauja vitamīnu, bet morāli neatceros kad tik slikti bijis, plus vēl hormoni kā traki. Te smejos, te raudu.

Ausma2023

ZZVAIGZNE
No sirds apsveicu ❤️

Melll

ZZVAIGZNE
Cik jauki. Šobrīd hormonu iespaidā tāds prieks un laime par visu labo. Tas dod spēku un cerību katru rītu mosties un iet uz priekšu - jo mēs katra esam pelnījusi to iespēju un mums viss sanāks, jo mēs esam lieliskas!!! Par slikto nemaz domāt negribās.

deleyla

Marta_Marta
Man līdzīgi zāles spricet usg sīkums, bet mentāli un emocionāli ir gruti

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

ZZVAIGZNE
Sveiciens ar skaisto notikumu! Liels prieks par šādiem stāstiem!

Papildināts 14.11.2023 09:43:

justme
Žēl, ka tā. Bija noderīgi.

kaneelmeetra
Jā, tas emocionālais ir ļoti grūti. Īpaši brīžos, kad ir liela neskaidrība.

justme

Es te tā tīri statistiski aizdomājos, te ir kāda, kurai pie Seimuškinas ir bijis veiksmīgs transfērs?

deleyla

justme
Es ar lasu un par to domāju....

Katram ir labie un sliktie stāsti, bet par viņu klusums...

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

evuciiis

kaneelmeetra
Mīļā, vai nav tā, ka te tomēr vēl viss ir iespējams? Vai priekš šīs dienas cipars tomēr par mazu?

kaneelmeetra
Turu īkšķus, lai viss būtu labi! Jā, piekritu, ka spricēties nav viegli... īpaši tad, ja viss neiet tā kā vēlētos... turies, būs labi..

Papildināts 14.11.2023 10:35:

justme
Jā, šis būtu interesanti... un kāds vispār Northway ir izdošanās %...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438281