IVF, ICSI, IUI Novembris II 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
deleyla

Cik norway klīnika jauna?

Kā eju cilvēki vienmēr tur ir ,bet ievēroju ka pārsvarā grūtnieces...

Papildināts 14.11.2023 10:54:

Meitenes man pēc ma 17ned ,kas bija 21 gada pirms mr visu laiku smērējas.pag vēl pēdējā cikla ,šobrīd parīt jābūt mr 1x pa 2g nesmerejas ( pirms man man 28cd vnk sākas mr un viss) tas var būt zāļu ietekmē,kas bija stimulējot?vai kā pēdējā cikla mr bija 8 dienas.

Ārste vispār neko nevarēja pateikt tikai kā būs mr un viss( pazīmju 0,ne pumpas,ne velk,ne krūtis,ne smērējas)

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Mellenes

Papildināts 14.11.2023 13:49:

evuciiis
Godīgi nezinu kādam skaitlim jābūt. Uztaisīju lai saprati vai vsp kait kas ir. Vai tas kaut ko maiji ja domāju ne

Papildināts 14.11.2023 13:51:

Paldies, Damas. Šobrīd šī ir vienīgā vieta kur lieku visu ka ir, negribu traumet kādu no tuvajiem ka nav zināms. Nebūs tad ari pateikšu nesanāca mums.

Ampula

Mans stāsts arī ir ar laimīgām beigām.Sagaidīju savu sprogaino brīnumu.

12.11.2023 piedzima ilgi gaidītā meitiņa.Lai kāds mums ceļš ir ejams vienmēr ir jāsaglabā cerība!

Meitenes ticiet sev,esiet stipras un arī Jūs uzmeklēs jūsu mazie brīnumi!

KaraLieNNe

justme
BĀĀĀC!!!

KĀPĒC? ! Man tieši sobrīd ir vajadzigs mans blogs!

Melll

justme
Ceru, ka drīzumā varēšu atbildēt ar lielu un treknu "JĀ!". Šobrīd cik ar viņu ir bijusi sadarbība liekas, ka ir ļoti ieinteresēta lietā, lai gan pilna pārliecība par to, ka viņa zinās ko ar mani tālāk darīt, ja šoreiz neizdodas, nevaru apgalvot. Bet es nevaru īsti ar neko citu salīdzināt, jo man vienīgā ilglaicīgā pieredze ir pie viņas. No IVFR es aizbēgu divreiz, tur bija pilnīgs konveijers, Northway ir personiskāka attieksme.

KaraLieNNe

justme
Ka var sazinaties ar redaktori? Gribu savus ierakstus kaut kā dabut atpakaļ, vismaz sev

pukainaa

Ampula
Sirsnīgi sveicieni sagaidot meitiņu! Veselību mazulītei

deleyla

Ampula
No sirds sveicu!!!!

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

KaraLieNNe
Es rakstīju uz konts@delfi.lv

Papildināts 14.11.2023 15:19:

Tieši uzjautāju vai var atgriezt p8ekļuvi blogiem, lai vismaz var nokopēt blogos esošu, vēl neatbildēja.

Ampula
Sirsnīgs sveiciens ar mazā brīnumiņa sagaidīšanu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438281