IVF, ICSI, IUI Novembris II 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
femmefatale

Engolija
Aaa nu no asinīm tad ņems hlamīdiju antivielas.

femmefatale
Tā analīze saucās Hlamīdiju trachomatis IgG.

deleyla
Histeroskopija jāveic, jo ir kāda kaite? Piedod, ja esi jau rakstīju!

deleyla

Marta_Marta
Aizdomas ka endometrioze( man šī dg ik pa laikam uzpeld pie katras grutniecibas)

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

OdzinaPodzina567

femmefatale
Nedomāju ka tie būs pāris mēneši jo operācija jau nebūs rīt kā arī pēc tam jāsagaida ovulācija tajā pusē kur olvads un jāpaliek stāvoklī. Un vēl būtu jāpadomā vai plāno otro bērniņu.

deleyla

Meitenes man šonedēļ plānojas punkcija, tad protams atturesanas/mr vai ir jāizlaiž cikls un vispār histero taisa pirms vai pēc mr?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

deleyla
Tev doka nepiedāvā histero kopā ar punkciju? Man histero bija 19cd, kopā ar era. Visu redzēja, kam nebūtu dzemdē jābūt.

Parasti taisa pirms ovulācijas.

Es izlasīju, ka man visticamāk būs tā hlamīdiju antivielu analīze pozitīva. Jo hidrosalpiks un šķidrums vēdera dobumā visticamāk ir no tā.

Un tagad domāju, vai šo infekciju var izārstēt lai tiktu pie bērniņa? Tā ir STS, izklausās baisi.

femmefatale

Engolija
Protams ka var izārstēt un ārstēs arī kā jebkuru STS. Bet ārstēšana ar vislielāko ticamību nenovērsīs to hidrosalpingu, tāpat tas olvads būs jāaiztiek. Hidrosalpins neveidojas pāris dienu laikā, kas zin cik Tu ilgi ar tādu esi staigājusi.

deleyla

justme
Nē nav .Man bija plāna augustā( jau bija pat datums)bet dr pateica sākumā taisām stimulāciju tad histero.Man pienāca vēstule un man vēl vecums.vina zin kas histero planoja veikt tāpēc pati nepiedavaja

Papildināts 29.11.2023 08:56:

justme
Cik klīnika histero maksā?slimnīcā ir jāpaliek?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438281