IVF, ICSI, IUI Novembris II 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
justme

deleyla
Labāk vēlreiz atgādini viņai, ka vēlies arī histero, jo mēdz aizmirst. Būtu labi pie vienas narkozes to paveikt.

Es samakāju 670eur+60eur par analīzēm hosteroskopijā. Pirmajā gan bija lielāka summa jo ņēma vairākas analīzes šķiet kopā sanāca 830eur, lai gan biju rēķinājusies ar tiem 670, neteica, ka vajadzēs analīzes.

Pēdējā reizē arī pārjautāju ar kādām summām rēķināt, teica 670, bet redz nē, kasē 730.

Papildināts 29.11.2023 09:06:

paliec tāpat kā pēc punkcijas. Atžirgsti no narkozes un vari doties.

squirtle

Engolija
Abiem būs ar vīru jāizdzer zāles un viss būs ok. Bet olvadi jebkurā gadījumā sabojāti, ja tā tas ir.

deleyla

justme
Viņa pati zin par histero un teica ka pēc punkcijas veiks ,sarunas ar manu ārstu (Levinsteins) viņš ir arī mans ārsts.tur gan arī cena 3x lētāka ka norway

Papildināts 29.11.2023 09:13:

justme
Man pēc pirmās punkcijas bija diezgan slikti ,lika pretsapju sistēmas jo man kkas tur bija ne tā ,iespējams tāpēc histero arī nepiedāvā.ja kas viņa ne rezi histero nav piedāvājusi, jo zināja mans ārsts plano

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale
Veicot laparoskopiju, ir iespējams atsūkt to šķidrumu, vai arī noņemt tos saaugumus, ja tādi būs, nenoņemot pašu olvadu? Un grūtniecība tad varētu iestāties?

Galīgi nezināma man šī lieta un šoks par ko tādu.

justme

deleyla
labāk ieminies gan vēlreiz par histeroskopiju, jo viņa tiešām aizmirst. Bija aizmirsusi par to, ka vajadzīga histero, lai gan pati to man piedāvāja.

Man jau šķiet tieši tāpēc labāk histero pie reizes, ja ir slikti pēc procedūrām. Ja pie tava ārsta histero tikai diagnosticējošai, bez narkozes tad jau ok, ja ar narkozi tad gan kāpēc vēlreiz narkozēties

femmefatale

Engolija
Tāda iespēja teorētiski pastāv jā, bet tikai jau laparaskopiski atverot olvadu ārsts varēs apjaust cik lieli bojājumi olvadam ir un vai vispār ir kas glābjams un tīrāms. Pie hidrosalpinga pārsvarā ņem ārā olvadu, jo olvads ir iekaisis, paziņām ir glābti olvadi ar saaugumiem, bet bez hidrosalpinga.

deleyla

justme
Viņa zin .pēdējā vizīte pati teica ja būs embrijs bez histero neliks ieksa

Papildināts 29.11.2023 09:42:

justme
Pie mana narkoze ,viņš gan ir arī specializējas šajā jomā vairāk. Es viņam vairāk kā S uzticos

Papildināts 29.11.2023 09:43:

Engolija
Aizej pie ārsta izrunā ko piedāvā tava situācija

Papildināts 29.11.2023 09:46:

justme
Man dr teica ka olvadi bija aiz dzemdes ļoti izteiktu tāpēc pēc punkcijas bija sāpes viens puse

Papildināts 29.11.2023 09:48:

Engolija
Tavs dr par usg vizītes rezultātiem nezin?

Papildināts 29.11.2023 09:49:

Meitenes starpība starp LA un histero ir kāda?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

deleyla
LA ir ar 3 griezieniem vēderā, histero tikai skatās caur dzemdi.

femmefatale

Baidos no olvada noņemšanas. Jo ovulācija man pārsvarā notiek tieši tajā pusē, kur bojātais olvads. Otrajā pusē jau gadu nav bijusi ovulācija.

Tad jau grūtniecība dabīgā ceļā ir ļoti niecīga, ja noņems to olvadu. Un būs jātaisa IVF jebkurā gadījumā. Traki izklausās, jā.

deleyla
Ļakutins zin visu par USG rezultātiem. Uzreiz pie viņa bija vizīte pēc USG.
Plāns ir šāds - uztaisīt hlamīdiju antivielas. Ja būs pozitīvs , dakreris man zvanīs. Ja nebūs pozitīvs, tad pierakstīties uz olvadu pārbaudi ar kontrastvielu pie Seržanta. Un tad tālāk man noteiks ko darīt.

deleyla

justme
Skaidrs. Pie endometriozes jau histero .

Papildināts 29.11.2023 10:07:

Engolija
Nu viss relatīvi traki.tev zināms cēlonis kas jau daudz. Tagad jāvirzās uz priekšu. Analīzes tad domas talak

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438281