Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Menopauze...

maigazaiga

Nu tā,klāt i - īsi padomi ko darat ar karstuma viļņiem, cik bieži viņi, idejas kā "peldēt pa viņiem"

Armadetta

maigazaiga
Tereško tēja sieviešu veselībai, daudz fizisko aktivitāšu, pietiek ar intensīvu pastaigu svaigā gaisā.Kopš eju uz treniņiem, karstuma viļņi praktiski nejūtami.

Armadetta
Nu tad Jums ir ļoti paveicies tos izbaudīt vieglā formā! maigazaiga
Jau tieši gadu mocos ar ļoti stipriem karstuma viļņiem 15-18 reizes diennaktī plus viļņu laikā milzīga svīšana,tā,ka veļa un krekls slapjš. Uz nakti griežu nost apkuri guļamistabā un pie katra karstuma viļņa pamostoties vēdinu istabu. Vasarā vispār sviedru strautiņi tecēja pa sāniem! No sākuma daktere ieteica dabīgo preparātu-absolūti nepalīdzēja. Tas 4 mēnešus lietoju pūšamo Lenzetto-efekts 10-20% . Vakar atkal biju pie dakteres- tagad izrakstīja stiprākas HAT tabletes. Ļoti ceru,ka būs labāk! Pagājušo ziemu dabūju brinhītu un pneimoniju dēļ mūžam sasvīdušā ķermeņa,uzpūšot aukstajam ziemas vējam!

Hallhuber

aprikoze123
Es jau gadiem dzeru hormonus ( la famme 2/2 mg), karstuma viļņu vairs nav .

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

aprikoze123
vo vo karstuma viļņi ir gana bieži arī man ...neteiktu ka vieglā formā.

Armadetta
pastaigas man sanāk regulāri, suns kā glābējs

maigazaiga
No augusta man arī ir šie labumi. Tracina, ka naktī jāmostas 4-6 reizes. Miega kvalitāte līdz ar to nekāda. Esmu lietojusi 2 uztura bagātinātājus. Labāk patīk somu Femiwell. Tad viss ir tādā light versijā. Un visur ēdienam lieku klāt samaltas linsēklas,kas arī palīdz. Ja nav noslēpums, kāds ir jūsu vecums? Man 55

Papildināts 23.11.2023 14:05:

Hallhuber

Vari precizēt nosaukumu, tādas neatrodu La famme (femme)

Atskaitos-jau pusotru nedēļu lietoju HAT tablešu veidā(ko daktere izrakstīja) un ir krietni labāk-nelieli karstuma viļņi ir tikai dažas reizes diennaktī(ceru,ka ar laiku pazudīs pavisam)! Nakts vidū vairs nav jāiet dušā! Esmu ļoti priecīga par efektu! Pirmo reizi pa 4 gadiem sāku just arī aukstumu ārā-izvilku no skapja dziļumiem siltos džemperus!

Sincux
46.g. mammai viss bija jau 43.g ,pirmdien vizīte pie sava gin. Jautāšu ko padarīt ar šo. Mr nav jau 2 mēnešus. Laikam.jau viss nobruka ka pārtraucu lietot pretap.tabl. Tās kuras dzeru nav iespēja vairs nopirk,tad rakstija citas izrādas tas ar nebija pieejamas vairs. Doks teica tad vrb paņemam.pauzi . Nobruka droš viss. Ai nu ka ir ir,tagad jāatrādas dokam ka runāts,bet nu forši nav.

Hallhuber

Sincux

Papildināts 23.11.2023 17:52:

Sincux
2 mg Estradiolvalerat / 2mg Dienogest.

Tas Vācijā. Lv varbūt savādāk saucas.

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438299