Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RDZN vecmātes

Zizamba

Zizamba

Sveiki. Vai ir kādas atsauksmes par Viju Bathenu vai Līgu Priedi?


Zizamba

Vai meitens te pārsvarā ar līgumiem vai bez?

Kamoliite

Es biju sajūsmā (pēdējās dzemdībās pirms gada) par Danielu Galdiņu. Mūsdienīga, saprotoša, ar humora izjūtu, jauna. Nebija nekāda līguma, bet ja gribētu slēgt, tad ar šo vecmāti noteikti.

PS: Iepriekšējās 2 dzemdības bija pirms 10 un 15 gadiem, līdz ar to daudz kas bija aizmirsies, arī tad vecmātes strādāja godam, bet šoreiz bija savādāk.. viss iet līdzi laikam, gan izremontētas telpas, gan personāla pat ne attieksme, bet pieeja. Varbūt man ļoti paveicās. Bet pat vīrs teica, cik super vecmāte, nevienu brīdi nebija bail vai uztraukums par kaut ko - radīja gaisotni, ka viss kārtība, bet tajā pat laikā jutos pieskatīta.

Dzemdēju šovasar RDzN. Vecmāti man ieteica Līga Priede, jo pati nevarēja tajā laikā, kad man bija plānotas dzemdības - Baiba Firkuse.

Bijām ļoti apmierināti - gan es, gan vīrs, gan mazais. Tāda chill attieksme, uķi puķi gribošām diez vai derēs, man bija tieši laikā.

Ar līgumu, bet nedomāju, ka tam bija nozīme, jo fiziski to parakstīju jau pēc dzemdībām


Zizamba

Šīs 2 vecmātes laikam nemaz vairs nav RDZN sarakstā

Baiba Firkuse. Bija līgums. Brīnišķīga. Nav uci puci, bet ļoti patīkama un profesionāla.

gaura

Zizamba
Līga Priede ir sarakstā https://www.rdn.lv/lv/specialisti/liga-priede/

šeit ir intervija ar Līgu, var apskatīties, lai saprastu, vai vecmāte kaut pēc uzvedības, runas veida šķiet "tavējā" https://www.youtube.com/watch?v=0ZHeuv_B5l8

Papildināts 23.11.2023 19:13:

un vēl viena intervija: https://www.youtube.com/watch?v=viwvc59-kjU

Man bija dzemdības bez līguma un sanāca tā, ka mani uzraudzīja trīs dažādas vecmātes kamēr bija laiks dzemdēt. Diemžēl atceros tikai vienu- Baibu Zelku. Tas bija tad, kad jutos vēl kaut cik labi. Bet varu teikt, ka visas trīs bija ļoti labas, jaukas, atbalstošas. Varbūt man tikai paveicās, bet nākamreiz es arī neņemtu līguma vecmāti. Ietaupīto naudiņu iztērētu pēc tam mazulim

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438309