Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

Nu ko.

Sodien Fb pamanīju ierakstu. "Lūdzu piedāvājiet Zsv dāvanām kolēģiem un draugiem nieciņus 2€".

vai tiešām nepietiek aizdirst vidu ar su...iem? Tā ka nevar vienkārši novēlēt priecīgus svētkus? Es ne par to, ka leta dāvana nav dāvana, bet par principu- pavairot nevienam , visticamāk, nevajadzīgus struntus.

Nu klau, tak vienu piparkūku vai konču vēl Latvijā vajadzētu varēt nopirkt par tiem 2 euro un tad nebūs štrunts un krāms. ne?

Kaapurs

Nu ja vajag kaut ko par 2 eiro, tad reālākais tiešām ir šokolāde vai piparkūka. Ja pats neapēdīs, atdos citam.

Un jūs domājat, ka tur piedāvāja nesamudrītu koncu?

Bet reāli, kas ir tas majamatniecibas darbs, ko nopērkot līdz 2 €, tā izgatavotajam ( vai talak pārdevējam) tas radītu ņemtnu attaisnojošu ienākumu?
Jo šis nebija par iepirkumu no vairumtirgotāja, tak ne. Roku darbu, lūdzu.

lutekle
Ko šādu varētu dabūt https://www.dekornica.lv/produkta-kategorija/ziemassvetki/rotajumi/

Šos man šķiet štancē.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Man drusku cepaks par to mūžīgo ņemšanos, ka noteikti kaut kas bezjēdzīgs ir jaatrod, lai ,,,,būtu ķeksītis.
un jā, pašai ļoti nepatik saņemt jel ko , ko ne īsti āra mest, ne lietot.

Man netīk šitādas figņas.

Savā laikā mums bija mazais kolektīvs, kur visiem patika rosīties pa virtuvi, tad apdāvinājām viens otru ar paša ceptiem cepumiem. Šis man patika.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Bet tas ir savādāk . Tā ir attieksme.

Resnā Žurka

Neiedziļinoties vispār šādu loteriju utml. pasākumu jēgā (man tādas riebjas, jo vienmēr kāds kaut kādus mēslus atnes), par 2 euro var izdomāt arī gluži derīgu lietu, tam nav jābūt mājamatniecības izstrādājumam.

Tātad, kaut kas garšīgs vai citādi svētkos izlietojams.

garšvielas (kaut vai kāds intresesantāks sāls)

rieksti, žāvēti augļi

piparkūka, marcipāns utml.

eglīšu svecīšu paciņa

vecis35

#1 un #4 Tavā sarakstā ir tipiski kurbāžņi. Ne visi gatavo, izmantojot ikdienā reti lietotas garšvielas. Un degošas svecītes eglītē ir apmēram tikpat liels anahronisms kā papīra vēstule. Respektīvi, prikola pēc stingri ugunsdrošības prasības ievērojot var arī 1x iededzināt, bet drīzāk jau ne.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323