Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

Resnā Žurka

Nu nezinu gan, sālim un cukuram katrā mājā drusku vieta atradīsies.

Par svecēm piekrītu, bet tām mēdz būt visai pieklājīgs noiets.

Dabīgajā eglē vienmēr lieku īstas svecītes. Un tikai. Neiespringstot uz īpašām ugunsdrošības prasībām. parasta shēma- normāli nostiprina svečturus , egle nav pārkaltusi un neatstāj gandriz izdegušas tukša istabā. Pofig, ja anahroniski.

paris dienas atpakal iegaju tajos jaungada mantinu veikalos,kyr tas skaistas,dargas mantinas eglitei...es loti gribetu,ja man tadu uzdavinatu kads,pat ja ta butu tikai viena...jo nevaru atlauties eglites mantinu pa 20 eiro

Papildināts 16.11.2023 17:58:

bet nu pa 2 euro ja,tur tad kads saldums sanaktu...es domaju ka realak butivsamest to naudu un visam kolektivam pasutit torti un visi kopa aped

Patricia L

Pa 2 eiro sanāk, piemēram, mājražots cukurgailītis, piparkūka, makarūns, cits saldums? To es noēstu. Eglīšu rotājums? Nē, atceros - piekariņš atstarotājs/piespraude un lavandas smaržīgais maisiņš. To esmu pirkusi.

Kaktusadata

Resnā Žurka
Hmm, es vienu cukura paciņu lietotu gadus piecus

Papildināts 16.11.2023 19:36:

Egļu svecītes un brīnumsvecītes ( tādas vēl ražo?) man arī nebūtu, kur likt

A kur problēma?

Vai fb jāievieš cenzūra?

Resnā Žurka

Kaktusadata
Cukura paka jau nemaksā tik dārgi Man gan mājās cukurs uzrodas tikai tad, kad zaptes sakārojas uzvārīt un kādreiz kādā kūkā vajag mīklai vai smāķim.

Bērniem garšo lielgraudainais brūnais cukurs un citādi ciemiņi pie kafijas mēdz bērt. Līdz ar to jā - kāds interesantāks variants, ko lietotājs pats izlietos vai nelietotājas būs, ko ciemiņiem piedāvāt.

Bet nu jebkurai lietai var atrast, kur piesieties, ideāli universāla, kas der jebkuram, nav neviena.

realak butivsamest to naudu un visam kolektivam pasutit torti un visi kopa aped
Man personīgi šis arī patiktu labāk kā kaut kāda krāmu loterija

Pievienojos lutekle, nu nevajag ne pa 2, ne 3, ne 5. Pasaki "PRIECIGuS!" un uzsmaidi. To kurbāžņu jau tā pilna planēta, nezin kā no tiem vaļā tikt lai nepiesārņotu dabu .

Tiešām nav skaidrs, ka ne jau problēma ir atrast kādu preci pa 2€? Bet par to, ka nafig meklēt meklēšanas pēc?

Patricia L

lutekle
TĀ pieņemts Jābūt vienam, kas saceļas pret esošo kārtību. Bet, cik novērots, tad "rīkosim loteriju" ir vispopulārākā piedāvātā izklaide. Un tādu cilvēku, kuriem gribas/tā vajag visus apdāvināt joprojām ir vairākumā. Visā pasaulē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323