Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

puku_princese

Kukazhaa par rullīšiem ierakstījās un man viena ideja ienāca galvā

https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/platsa-skapju-sistemas/pakaramie-un-piederumi-skapim/bastis-drebju-rullitis-peleka-krasa-art-90425626

Tūlīt gan te kāda teiks, ka tādus nelieto un tā ir padomju laiku un nabagu pazīme.

Noder tiem, kam mājdzīvnieki un gandrīz visiem, kam ir mašīna.

Piparlapa

Parasti šādām atrakcijā iepērku normāla paskata krūzīti un iekšā končas vai arī kaut ko no Tiger, tur mēdz būt noderīgi štruntiņi, un, kas pārsteidzoši - arī labas klades ar patīkamu papīru iekšā. Pēdējo pirku pa 4 eiro, labs dzeltenīgs papīrs ar punktiņiem, gan grāmatzīme, gan gumija aizvēršanai. Grāmatnīcās analogas bija pa 9+ eiro.

Nevaru nociesties, nepiemetot savu kapeiku.

Zin, darbā no tām loterijām vēl var puslīdz pieklājīgi izvairīties, bet skolas loterijās izskaidrot savus filozofiskos iebildumus pret tām nez vai ir vērts, vienkāršāk ir sakost zobus un pārciest. Manā pieredzē vienreiz skolā loze izrādījās šampūna pudele (ne-smalkā gala). Saņēmējs -- mans desmitgadīgais puika. Joprojām domās aplaudēju tam anonīmajam pohujistiskajam vai vienkārši nogurušajam vecākam. No tā iegūtā dzīvesziņa un C vitamīns bija neatsverami.

Ar laiku arī es pārstāju lauzīt galvu par pedagoģiski un kulināri pareizajiem variantiem un (vienīgais konkrētais piemērs, kuru atceros) saliku kopā maisiņu ar visādu veidu košļājamām gumijām.

Papildināts 25.11.2023 16:40:

Ā, Flying Tiger tak tiešām pilns ar variantiem. Man tā bode patīk.

Naglaarviitni

Hi, hi, mans apmēram desmitgadīgais saņēma šampūna pudeli. Toties ar kolas smaržu. Mīļākais šampūns mūžā!

O, šampūns ar kolas smaržu būtu kruti! Tas manējais bija, ēēē, tāds lielbožu nocenotā plaukta variants ar ķipa ceriņu aromātu. Viens no iespējamiem pielietojumiem varētu būt izlaistīt pa dārza perimetru mošķu atbaidīšanai.

Mans bērns slepeno draudziņu apdāvināšanā dabūja zīmējumu (uz rūtiņu papīra). Pārējie protams bija pacentušies ar dāvaniņām, mēs arī. Attiecīgi viņa vēl pēc vairākiem gadiem šo atceras un pārdzīvo. Kas ir tiem vecākiem, ka nevar iesaistīties un sagādāt kaut ko vienkāršu, bet jauku? Pašu bērns saņem kārtīgas dāvanas (jāatzīst, ka daudzi lika dārgākas lietas nekā sarunāts, tas arī bija traki, jo nebija samērīgi). Bet nu zīmējums (un ne jau baigi rūpīgais) laikam ir zemākais punkts.

puku_princese

vienreiz
Vairāki varianti. Visupirms, ģimenes vērtības un tradīcijas. Viņiem varbūt tā ir pieņemts, ka bērni dāvina zīmējumus, vai tipa uzstādījums, kamēr pats nepelni, darini dāvanas pats, mēs naudu netērēsim - kā mācēja, tā uzdarināja. Pazīstu vienu mammu, kas tā audzina meitu, viņa principa pēc neiesaistās nekādos skolas Miķeļdienas gadatirdziņos utml. pasākumos, meitai jau no 1.klases saka - tava skola, tavs pasākums, ja pati ko uztaisīsi, tad būs, ja neuztaisīsi, tad nebūs. iesi tukšām rokām un viss. Es neko nepalīdzēšu, ne mana cūka, ne mana druva, man to nevajag. Tas nav naudas jautājums, bet vnk. princips. Nu protams nevēlēšanās tērēt laiku.

Ne pa tēmu, bet es savulaik biju brīvprātīgā (bezatlīdzības) grāmatvede vienā biedrībā, sabiedriskā labuma organizācijā, un pavēroju, ko cilvēki uzskata par ziedojumu. Bija daži indivīdi, kas 2-3x mēnesī ziedoja biedrībai summas 10-20 centu apmērā. A man tie ziedojumi bija katrs jāiegrāmato, katrs jāieliek gada pārskatā. Būtu gatava atdot no savas kabatas viņām tos centus atpakaļ, jo laiks, ko pavadīju, to visu grāmatojot, bija vnk. kosmisks. Nu tak sakrāj to 2.40 eur pa gadu un noziedo 1 maksājumā. Bet nē. Vnk. tāda izpratne.

Naglaarviitni

ziedoja biedrībai summas 10-20 centu apmērā. A man tie ziedojumi bija katrs jāiegrāmato, katrs jāieliek gada pārskatā. Būtu gatava atdot no savas kabatas viņām tos centus atpakaļ, jo laiks, ko pavadīju, to visu grāmatojot, bija vnk. kosmisks.

Vai tiem cilvēkiem bija nojausma par Tavu darbu? Viņiem varbūt nebija pat prātā ienācis, ka tie centi prasa tādu darbu. Kurš parasts cilvēks, kam nav saskarsme ar grāmatvedibu, vispār zina, ko tas nozīmē realitātē?

Tie 10 centu ziedojumi un nepieciešamība tos iegrāmatot vispār ir globāls kreņķis . Vairākos pasaules lielajos muzejos, kur ir ieeja pret ziedojumem, tādi ziedojumi ir diezgan parasta parādība, īpaši no vietējās publikas. A kasierim ne tikai tas ir jāiegrāmato, bet arī jāizdrukā čeks un jāiedod biļete. Un kasierim par to alga ar jāmaksā. Cik tāds ziedojums muzejam izmaksā, bails i domāt.

vienreiz
Omg, tiešām zīmējums?

Pati arī esmu pirkusi dārgāk kā 5€ (minimāli), jo nu ne vienmēr var piecītī iekļauties. Bet noteikti tās dārgākās mantas var tikt iegādātas uz -50% pat, un rad rehniski esi piečukā, bet praktiski ir pat laba dāvana sanākusi. Lielākās problēmas tādās loterijās ir izdomāt neitrālu lietu, kas patiktu gan puikam, gan meitenei.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323